Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt nagyban olvasom hogy az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt nagyban olvasom hogy az a prud aki szerint az nem normális ha a pasi seggét nyalja vagy ujjaza a nő. Hát szerintem meg igenis meleg ha ott pucsit a faszi. Nemde?

Figyelt kérdés
Mondhat nekem bárki bármit
2017. nov. 11. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor meg minek teszel fel róla kérdést?
2017. nov. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor meleg ha Pasitől kérné de minimum biszex.


Bár nekem meg azt mondják az a prűd aki nem szereti seggbe lehet hogy ki próbàlta de nem jött be nem szereti

De ha fordízott esetben a lány akarna felcsatissal kicsit játszani megy a pasiktől a hőzöngés hogy ők nem buzzancsok kérdem én akkoe miért akar úgy közösűlni mint egy homoszexuális. Ne legyen a pasi se prűd és bele menni a játékba hisz velünk ellentétben nekik ott a Prosztata ami orgazmus okozhat.

Amelyik nő élvezi vagy elélvez Anál kőzben az nem azért van mert olyan fsza a seggbe kuki mert ugye nekünk nincs prosztatánk. Azért élvez el 1-2nő anális szextől mert végbélen keresztűl a pénisz nyomást gyakoról a hüvelyre ami kiterjedhet s G-pontra de ha nem akkor ez a nyomás ráirányul a csiklóra folyamatos ingerlés és ezért van a Nagy Bummm . És nem a végbélben van orgazmusa .

2017. nov. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Akkor az én férjem meleg...

Szegényke. Megyek szólok neki.

2017. nov. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem tudom, hogy ki igazából a nemprűd...

Merugye... aki bármitől is ódzkodik a szexben (inkluzíve a legbetegebb "fíliákat" is!), arra bizony rá lehet fogni, hogy prűd.


Prűd vagy, ha nem próbálnád ki azonos neművel.

Prűd vagy, ha nem próbálnád ki a hu..ozós, sz.rós szexet.

Prűd vagy, ha nem próbálnád ki állattal.

Prűd vagy, ha nem próbálnád ki egy óvodással.

Stbstb...


Szóval aki azt gondolja, hogy prűdnek lenni valami negatív dolog, az azért gondolja át ezt a dolgot, SzVSz...


Én biza prűd vagyok, és örülök neki. Sőt, büszke vagyok rá.

2017. nov. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért lenne meleg?
2017. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bírom hogy mindenkire rámondják hogy prűd csak mert nem jön be neki valami.

Pl szeretem a kötözést de az oldal szerint é natom prűd vagyok mert nem szeretem az anált. Az mindegy hogy eddig 2x próbáltuk, mind2x nem volt kellemes ráadásul minden mosakodás ellenére brutálisan felfáztam és szimplán nem élvezem, én prűd vagyok mert dugatom magam seggbe

2017. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*mert nem
2017. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!