Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ha a párotok nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok nem szeretne orálisan kényeztetni titeket?

Figyelt kérdés

Sajnos a párom nem szeret orálisan kényeztetni egy nőt sem. Jó pár nővel volt már, és kb 2-3 lányt kényeztetett csak orálisan. Többször szóba hoztam, hogy bár jó vele a szex, én igényelném ezt is, de mindig csak kimagyarázta, majd egyszer megmondta, hogy undorodik tőle. Ha szeret valakit akkor annak alkalmakkor megteszi, de nem gyakran. Nem tudom ezt hova tenni. Én minden alkalommal kényeztetem így, ha szexelünk, ha nem. Igen, erre lehet mondani, hogy akkor én minek csinálom neki? Többször mondtam, hogy akkor én sem fogom neki, nem is várja el, viszont én örömmel teszem, mert neki ez jó. De nagyon bánt, hogy benne ez miért nincsen? Ő mért nem akarja azt, ami nekem jó? Azt sem értem, hogy hogyan undorodhat egy olyan dologtól ami a szerelméhez tartozik. Természetesen ezeket a kérdéseket neki is feltettem, de nem kaptam rájuk igazán választ. Rengeteg kérdés kavarog bennem, köztük az is, hogy mi van ha nem is szeret (mert szerintem ilyet megteszünk annak akit szeretünk), de lehet túlzásba viszem és el kéne fogadnom, hogy ő ilyen.

Erőltetni nem szeretném, nehogy a végén azt érjem csak el vele, hogy az egész szextől elmegy a kedve.



2017. nov. 11. 20:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok ezek szerint összeillők. Keressen olyan lányt, aki nem igényli, te meg olyan pasit, aki szereti csinálni.


Nem olyan bonyolult ez.

2017. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
nem lenne a párom sokáig.ez van.
2017. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Más tekintetben pedig nem volt még ilyen párom, akivel ennyire jó lenne minden, ennyire összeillenénk.


Természetesen rettentően fontos a szexualitás egy párkapcsolatban, de jó vele amúgy a szex és nem hiszem, hogy a többi szempontot el kéne felejtenem.

2017. nov. 11. 21:01
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igénylem nekem teljesen jó lemne ha csak én csinálnám. De a kérdés nem ez. Te meg tudsz e lenni nélküle? El tudod e fogadni, hogy ő nem akarja ezt?
2017. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Mért kellene hogy szeresse nyalni a puncid? Nem vagyunk egyformák. Ha te utalnád a farkát a szádba venni (mint nagyon sok nő is) akkor is megtennéd neki? Vagy ha utálnád ha a seggedben turkál a farkával és akkor is neléd tuszkolná akkor mit szólnál.

Ha minden jó vele akkor nézd el neki azt hogy nem rajong a nedvedért, ami egyébként nem hiba.

2017. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%
Én nem tudnék igy élni. Nekem nagyon fontos, h a párom kinyaljon. Hál isten, most olyan párom van, aki imádja nekem csinálni. De volt már olyan is, mint a tiéd. Két "nem nyalás" után kiadtam az útját.
2017. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
Le leszek pontozva,de en sem lennék vele. Én igénylem ezt oda-vissza.
2017. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ulj a szajara mig alszik en nagy elveznem
2017. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Másnál minden alkalommal megkaptam, kérés nélkül. Ezért igényelném valamilyen szinten, bár mivel tudom, hogy nem a kedvenc dolga, így nem kéne állandóan. Mondjuk havi két alkalommal kiegyeznék (ami szerintem nem lenne teljesíthetetlen).

A gond, hogy nem is az zavar, hogy így nem elégít ki, mert máshogy kárpótol, viszont a tudat zavar, hogy ő nem teszi meg nekem. Hogy tudja, hogy szeretném és mégsem és elszomorít, hogy undorodik tőlem. Az zavar, hogy értem sem teszi meg.

2017. nov. 11. 21:15
 10/24 A kérdező kommentje:

Az 5. válaszolónak őszintén mondom, hogy ha valamit ő szeretne akkor én azt örömmel teljesítem, legyen szó kb bármiről.

Ha valakit szeretek annak teljesítem a vágyait. Legyen szó anális szexről vagy a számba élvezhet. Az utóbbi nem valami kellemes, szörnyű íze van, de ha neki jó akkor elviselem. És ez a gond számomra, hogy ez bennem megvan, de benne nem. A gondom az, hogy nem tudom másban egyáltalán meglenne-e.

2017. nov. 11. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!