Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy mindig nagyon hosszú ideig szeretném orálisan kényeztetni a partnerem, akár több orgazmust is okozva neki? Eddig még egy nővel sem voltam akinek ez bejött volna. Miért?

Figyelt kérdés
Hogy találok végre valakit akit ez izgat. Kor sem számítana csak élvezze. 43 F

2017. aug. 30. 03:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg a kolbit jobban szeretik.Hány nőről van szó?Egyszer csak összejön.
2017. aug. 30. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretik. De szerintem lassan hozzá lehetne őket szoktatni ha vevő rá. Elöszőr csak 2x megy el majd 3-4...
2017. aug. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kb 5 Utána megkapja azt is akár többször is de nekem ez hiányzik.
2017. aug. 30. 04:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem normális, de ha a párodnak ez belefér, felőőőlem!
2017. aug. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ilyen nincs, ez csak egy szánalmas próbálkozás, hogy itt becsajozz.
2017. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen nincs te szerencsétlen? Nem látod hogy "ezt szeretném" a kérdés lényege.Nincs olyan hogy valaki vágyik valamire?
2017. aug. 30. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy egy ideig tök jó, ha kényeztetsz valakit, de utána bizony vágyik az orgazmusra. Tehát azt meg kell neki adni, hogy teljes kielégülést kapjon. Semmi gond a hosszabb kényeztetéssel, de azért nem kell átesni a ló túloldalára és túlnyújtani sem.

Illetve én magamról tudom, hogy nyalást követően nagyon érzékeny a csiklóm, tehát egyáltalán nem esik jól ha utána folytatja a párom. Viszont kis szünettel miért ne szeretném?

2017. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért nincs "te szerencsétlen", mert a legtöbb nő szereti ezt.

"Eddig még egy nővel sem voltam akinek ez bejött volna. Miért?"...

Csak rossz oldalról közelíted meg! Ezek a nők nagyon is szeretik, ha valaki profi mód kielégíti őket újra és újra (mert ki az a hülye aki nem szeret orgazmust kapni)


Itt azzal van a baj, hogy 43 évesen (43 ÉVESEN! ISTENEM! FELNŐTT, TAPASZTALT FÉRFI VAGY!!!!), azt hiszed a csajokon múlik a dolog, pedig te olyan szívesen csinálnád.


Vegyük az elejétől. 43 évesen nem találkoztál ilyen csajjal, aki nem akarja a jót elfogadni, amikor te adnál. Felmerül a nagy kérdés: LEHET VELEM VAN A BAJ???


Vagy nem tudsz jól nyalni és amiatt nem akarják, hogy nyaljál, hiába szeretnél

Vagy pedig olyan ember vagy, akit nem akarnak a lábuk közé engedni, hiába van jó technikája.


Aki profi és ügyes, azok sosem panaszkodnak, hogy nem találnak csajt, aki ne élvezné az ügyességüket.


Azok panaszkodnak akik bénák és nem veszik észre, hogy a csajoknak nem jönnek be.

Te szerencsétlen... 43 éves fejjel... 20 évesből még kinézem ezt, de 43 évesen több eszed is lehetne mint egy tinédzsernek...

2017. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!