Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a jó érzés egy pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó érzés egy pasinak abban ha egy nő arcára élvezhet?

Figyelt kérdés
Azt még megértem, hogy a szájába jó élvezni, főleg ha közben szivja is, na de ha lehet választani, hogy a szájába, vaginájába vagy arcára élvezzen a pasi, akkor mi a jó az arcra élvezésben? Vagy csak annyi az egész, hogy a spermájával összekenje a szép kis arcát a nőnek - ami talán egyfajta perverzió?
2017. nov. 12. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az utolsó "mondatoddal" meg válaszoltad a kérdésed ;)

30F

2017. nov. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom férfiként mi a jó benne, én nőként élvezem.
2017. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Saját magad meg is írtad rá a választ.

Én szeretem igy befejezni de kevés hirdető vállalja pláne akinek tényleg szép is arca

2017. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szeretem látni h mennyire élvezi.. ha nem szereti nem csinálom
2017. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
nyilván jó de sztem a torokraspricc a legjobb
2017. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Az a no megalazasa :) Hogy o a kis kocsog!
2017. nov. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem, de bizonyos kontextusban a szexuális cselekmények valamiféle büntetésszámba mennek. A káromkodások, átkozódások igen gyakran szex "elszenvedésére" irányulnak (ba+). (Egyébként is rossz dolgokat fejezünk ki vele: rá-, ki-, elb*szás, stb.) Az orális aktus pláne megalázás, amikor szidalmazásban emlegetik (szopás, szívás). Mindezek a férfi szemszögéből értendőek. Mintha a közgondolkodásban az lenne benne, hogy a szex a nőnek csak kellemetlen, elszenvedett, élvezet nélküli dolog. Valahol a lélek mély bugyrában az lehet mögötte hogy a szexszel a férfi uralja, hatalma alá gyűri a nőt, mintegy megalázza.

Én ebbe a kategóriába sorolom az arcra élvezést. Az orvosi latin nyelvben a magömlést pollúciónak is nevezik/nevezték, ami szó szerint (be)szennyezést jelent.

Csavar a dologban, hogy sok nőnek tetszik, ha látja, amint a párja élvez, és nem taszítja a spermája, sőt. (Férfiként aligha van izgatóbb számomra, mint a nő élvezését hallani, látni, szóval kölcsönös.)

2017. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!