Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként hogyan lehetne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogyan lehetne a leginkább elképzelnem, hogy egy nőnek milyen érzés az szex és az izgalom?

Figyelt kérdés

Pontosan mit éreztek ilyenkor, vagy akkor amikor leküzdhetetlen vonzódást éreztek valaki iránt, aki a közeletekben van?


Hol, mit, hogyan éreztek ilyenkor?

Körül lehet ezt írni egyáltalán hogy egy férfi is elképzelhesse/átérezhesse?



2017. nov. 7. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, hogy tudnà körül írni egy nő, mikor ő meg a te érzéseid nem ismeri?! Nincs hasonlítási alap!
2017. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha kívánom a párom, akkor csak egy olyan jóleső feszültség lesz úrrá rajtam, és téényleg izgulni kezdek, kb úgy mint egy stresszhelyzetben, csak ez olyan jóleső izgalom. Nagyon akarom, hogy hozzám érjen, megcsókoljon, valamilyen testi kapcsolat legyen köztünk, még libabőrös is leszek ha végre megérint. :D A szex meg jó, mondjuk ezt értelmesen nem lehet leírni azthiszem, de nekem sincs unsztom se, hogy a pasiknak milyen lehet. Olyan jó érzés amikor érzem, hogy milyen kemény a farka, és mennyire kíván. Amikor meg bennem van az is nagyon jó érzés, "kitölt" ennél jobb szót nem találok rá. Érzem, ahogy bennem mozog, ami baromi izgató, és nekem is jól esik ha jól csinálja amit csinál. Amikor meg elmegy és még bennem van a farka akkor érzem, ahogy lüktet, ami szintén nagyon izgató. :D Remélem kielégítő választ adtam!
2017. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!