Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak Mire gondoltok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak Mire gondoltok? Zavaró? Undorító?

Figyelt kérdés
Ha szexre kerül a sor, és a lánynak nem sima a lába..úgy értem, hogy nem látszik hogy szőrös, csak érződik..amikor pl..simogatjátok, érzitek hogy nem sima..
2017. nov. 12. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Engem felizgat, de azért ne Chewbakka unokahúga legyen.
2017. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Ne legyen neki sehol szőrös:/
2017. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Engem kifejezetten izgat ha tüsis, szúrós. F.
2017. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Én például egy finom krumpli nélküli gyros tálra gondolok a nyíregyházi Twin Peaks-ből.


24/F

2017. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Őszintén? Nem örülnék neki. De nem említeném, vagy nem kérném ott számon rajta persze.
2017. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, semmire. Mással lennék elfoglalva remélhetőleg más testrészeivel vagy a testének más zugaival de zavaró tuti nem lenne ... miért is ?
2017. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem nőkhöz szólt a kérdés, de azért álljon már meg a menet. :D A férfinek lába, karja, mellkasa, segge lehet szőrös mert az férfias, de egy nő mindig legyen sima szőrtelen. Azért ez igazságtalan. Én sem szeretem magamon a szőrt, de két gyantázás közt például muszáj megnöveszteni valamennyire, és így utána megint hetekig jó lesz, de olyankor nem esne jól ha párom sóvá tenné. Nyilván a kapcsolatunk elején még én is mindig igyekeztem szőrtelen lenni, de azért ez így elég irreális elvárás, főleg ha valakineknem olyan szőke kis pihék formájában nyilvánul meg a szőr..
2017. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!