Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefekudjek vele ha nincs senkim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudjek vele ha nincs senkim?

Figyelt kérdés

Egyedulallo 21 éves nő vagyok, több mint féléve nem vagyok komoly kapcsolatban, az elmúlt időben voltak rá lehetosegeim, de csalódtam a legtobben sajnos. A szexet imádom, és rettento kiváncsi vagyok, (csak úgy,nem szexeltem meg soha!) van egy ferfi akivel több hete ismerjük egymast és egyszerűen annyira vonzodunk egymashoz, hogy nala nem birom ki, hogy ne érjék hozza vagy akar forditva. Csók, illetve orális szex már volt, de itt meghuztam akkor a határt mert így is túl mentem a magamban meghúzott vonalon.

De azóta a bnom is adja alam a lovat hogy miért ne nincs senkim ha jól esik, stb.

Tudom h ez ilyen hülye kis hisztinek tunik, de tényleg tegyem ami jól esik?


2017. nov. 12. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Aha
2017. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ês ehhez vadidegen internetezők jóváhagyására van szükséged? Vazzeg, fiatal vagy, kölcsönösen kívánjátok egymást, nincs senki, akit megcsalnál ezzel, ráadásul már el is nyalogattad az epres Cornettóját, mi a halál náthás nemzőszervére vársz még?
2017. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg hülye kérdés. Fiatal vagy, persze hogy tedd ami jól esik. Abban nincs semmi p*csás, ha már ismered a srácot és meg van köztetek a közös vonzalom. Ez teljesen normális hogy ilyenkor lefeküdtök egymással. Élőlények vagyunk, nem valami robotok! :) 27/F
2017. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ez csak szex lenne közöttünk semmi más.
2017. nov. 12. 18:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Qrja meg a lyukadat! :)
2017. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szeretek idegenek életéről dönteni.
2017. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: akkor ezek szerint neked az orál "bárkivel" belefér? Elvégre azzal még nem mentél át a magadban meghúzott vonalon...
2017. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem ne fogd vissza magad csak huzzatok kaucsukot.
2017. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

18.52

Ertelmezd a szoveget mégegyszer.



Nem fér bele bárkivel, és meg csak így sem jó ismerőssel.

2017. nov. 12. 18:59
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Tecskelj akkor. Barinő is megmondta.
2017. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!