Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj és ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj és ezért nincs senkim? Ennyire számít?

Figyelt kérdés

Mostanában már páran szóvá tették, hogy keveset beszélek és csendes vagyok, de én nem érzem magam annak. Csak egyszerűen nem beszélek össze-vissza hülyeségeket, átgondolom, amit mondani akarok. Nem beszélek halkan, inkább csak nyugodt,kedves típus vagyok, bölcsebb fajta, barátságos, és mindenkihez vannak kedves megnyilvánulásaim a környezetemben. El lehet velem viccelődni is.Viszont nem szólok hozzá olyan témákhoz, amikben felszínes az ismeretem. Nem vágok bele másnak a szavába, ha szakmai dolgokról beszélgetnek, amihez pl én nem értek, inkább hallgatom a beszélgetést. Nem szeretem a pletykát se...ilyenkor inkább hallgatok..és talán sok embert ez tesz kíváncsivá, hogy nem tudja a véleményemet, vagy hogy kinek az oldalán állok.


Viszont egy illető azt mondta nekem, hogy nem lehet, hogy azért nincs párkapcsolatom, mert csendesebb vagyok? Mondtam neki, hogy nem érzem magam zárkózottnak, szeretem az aranyközéputat mindenben..de nyilván a külvilág mást lát. Én úgy gondolom, hogy attól, hogy valaki állandóan beszél, attól nem lesz talpraesettebb, ügyesebb vagy okosabb. Azt érzem, a környezetem azokat részesíti előnyben, akik fecsegnek állandóan, kibeszélik a magánéletük legapróbb részleteit, akik butaságokat beszélnek, nagyszájúak, feltűnőek, hangosak, játsszák az agyukat. Nem hiszem, hogy ez minden helyzetben előny és ez mindenkinek tetszik, és hogy ezzel valaki határozottabb lehet, de nagyon elgondolkodtam azon, hogy lehet ez is az oka annak, hogy lassan 1 éve egyedül vagyok.


Mennyire számít ez szerintetek párkapcsolat alakulásában, hogy valaki mennyire beszédes? Fiúk, milyen lányokat kedveltek ilyen téren?


26/N



2016. aug. 9. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kedvelem a csendesebb, megfontoltabb lányokat, én is ilyen típus vagyok, de srácként ez kb az öngyilkossággal egyenlő sajna. Mindenhol a hangosaké a terep, és még csak az sem számít, hogy milyen ember, mert ha hangos, akkor szeretik, ha csendes, akkor meg nem. Sőt, még a csendesebb lányok is a hangosakra buknak, az a tapasztalat :\


24/F

2016. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy ez lenne a gond. Az tény, hogy a csendesebb emberekhez kevesebben közelednek, de azért közelednek.
2016. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én se vagyok nagydumás, és rendszerint mindenkivel megtartom a két lépés távolságot, valószínűleg ez is hátrány a lányok szemében, mert rám nem szoktak felfigyelni, pl. gimiben is mindig a nagyszájú "lazacsávókra" figyeltek. Egyébként ez általános, szerintem mindkét nemnél többségben vannak azok, akik a hangosabb, feltűnőbb embereket favorizálják, én sok olyan lánynál próbálkoztam, aki szintén csendesebbnek, visszafogottabbnak tartotta magát, hát az eredmény katasztrofális volt, mondjuk valószínűleg én is hibáztam. De nagyrészt mindenki a nagyszájú, népszerű emberekre bukik, én azt tapasztaltam. Én sem szeretem azokat az embereket, akiknek megállás nélkül jár a szájuk, és nem számít nekik, hogy érdekel-e bárkit is a mondókájuk, viszont mivel én csendes vagyok, így jobb, ha a lány kicsit beszédesebb nálam. Két csendes ember nehezebben kommunikál, szerintem mind a kettő rágörcsöl ilyenkor a dolgokra, ráadásul én ilyenkor nem is szoktam tudni, hogy a másik azért hallgat-e, mert parázik, vagy azért, mert nem vagyok neki szimpatikus, és jön a szorongás, hogy akkor biztosan nem vagyok elég szórakoztató, és kattog az agyam, hogy miről is beszéljek. Egyébként viszont nem hiszem, hogy csak a csendességed miatt ne lenne barátod, lehet, hogy azt érzik rajtad, hogy nem vagy nyitott egy párkapcsolatra, vagy csak barátkozni/haverkodni akarsz, és nem ébreszted fel a fiúkban a "vadászösztönt". De ezerféle oka lehet annak, hogy miért nem jönnek össze a dolgaid.
2016. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bárcsak több ilyen nő lenne. MIndig is az ilyeneket kedveltem, akik tudnak és jól is esik nekik hallgatni is.
2016. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Több ilyen lányt és kevesebb nagyszájjút! Én az ilyen nőket kedvelem. Én sem vagyok valami nagy beszédes egyébként.


Nem hinném hogy emiatt nincs kapcsolatod, ugyanis ettől még az ilyen lányokat le szokták szólítani. Sőtt mondjuk úgy az ilyen lány mindkét típusú férfinak tettszik, annak is aki visszahúzódó, és a menő manóknak is :)


Itt valami más lesz a háttérben, de az is lehet, hogy jelen pillanatban nincs kontaktod olyannal akinek tettszenél, és kezdeményezni is mer.

2016. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!