Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már hosszú idő óta nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már hosszú idő óta nincs senkim, még csak nem is beszélek senkivelmit tegyek?

Figyelt kérdés

Régebb elég sok fiú érdeklődött irántam(nem beképzeltség, nincs önbizalmam csak sokan irtak, keresték a társaságom), de valahogy komoly kapcsolat sosem alakult ki, mindig én voltam az aki nagyon akarta ők meg már pár hónap után nem kerestek többé...


Velem van a baj tuti, minden barátnőmnek van valakije vagy legalább beszél,randizik és én meg senkivel sem, olyan rossz érzés mikor vissza kérdik: na és te? valaki?


Úgy érzem nem vagyok elég jó már senkinek se külső se belsőre, pedig én tényleg tudnák szeretni, hűséges lennék gondoskodó és tudom azt, hogy ő lenne a mindenem :). Tudom furcsán hangzik, próbálom elfoglalni magam tanulok,szórakozok,barátokkal vagyok de nekem még sosem volt senki komoly, senki olyan aki azt mondta volna,hogy szerelmes belém és rossz érzés...

Más is van/volt igy, tudtok tanácsot adni?(l/20)



2016. szept. 30. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

20 volt a barátnőm is, amikor mi az interneten megismerkedtünk. Tény, hogy sok idióta van társkereső oldalakon és nagyon sokan elzárkóznak előle, ciki, megy ez nekem élőbe, á hülye perverzekkel van tele, és a többi kifogás... Nézd én erről írom a szakdolgozatomat, szerintem egy esélyt mindenképp megérdemel a dolog, vannak fent intelligens emberek is :)


Persze írhatnék rossz tapasztalatot is, de nem szabad feladni :) Nekem sokkal sivárabb lenne az életem nélküle, és az internetnek köszönhetem hogy megismertem :)

2016. szept. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez a stádium minden önbizalom hiányos embernél eljön sajnos. Ne foglalkozz a barátnőiddel az az ő életük ne hasonlítsd magad hozzájuk te te vagy. Ne gondolj ilyen butaságokra mert alaptalan amit az önbizalom hiányod súg. Probáld eltereni a gondolataidat sportol hobbyval vagy munkával. És megfogod találni azt aki kell. Nem érdemes rágni magad hogy nincs senkid és semmi és nem kellesz másnak mert ez nem így van. Benned is ugyan úgy ott az érték mint másokban szeresd magad. Gyönyörű vagy és fiatal elötted az élet nem ér annyit hogy szomorúan tengesd napjaidat. Én az elmult 10 évemben ezen örlödtem és láss csodát nem lett jobb. Ha szeretnél valakivel beszélgetni akkor irhatsz ha gondolod mert nekem sincs kivel, akivel megprobáltam eddig vagy nem ír már vagy 1szóval letudja egy 3soros kérdésemet. F/23
2016. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Igen én így voltam annak idején. Azt hittem külsőleg nem ütöm meg a mércét, belsőleg pedig unalmas vagyok. Bár én férfi vagyok de én is nehezen viseltem a dolgot. Úgy gondolom vannak olyanok akiknek egyszerűen nincs szerencséjük a szerelemben. Én aztán 21 évesen találkoztam valakivel, de vége lett a dolognak....

Nem tudsz mit csinálni, várni kell türelemmel, illetve megpróbálhatsz te is kezdeményezni.

Ha esetleg gondolod küldhetsz képet és helyretesszük a kinézeted rendben van e.

2016. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Én is hasonló helyzetben vagyok. Alapból nem is tudok beszélni senkivel, mert nem vagyok képes se elmondani, se kifejezni jól az érzéseimet, ezért mindenki azt hiszi, hogy érzelemmentes bunkó vagyok, akit nem érdekel senki.

Másrészt nőket tekintve a célcsoportom - az "ideálom", bár nem egészen ideál, hiszen van egy tulajdonság, aminek MUSZÁJ meglegyen benne, a többi pedig szintén csak ilyen "minimum meghatározás", pl. hogy a külseje legyen elfogadható (igényes, egészséges - aki igényes és egészséges az általában szép is) - annyira szűk/minimális, hogy még csak nem is találkoztam soha olyan nővel, mint akit keresek.


Én ezt betudom annak, hogy mivel nem vagyok tökéletes, egyszerűen nem érdemlem meg. Szerintem mindenki rossz oldalról nézi ezt a kérdést, mindenki a "nagy őt" akarja, de senki nem kérdezi, hogy megérdemelné-e a "nagy őjét", vagy elégedett lenne-e most magával mellette, stb.

Én nem lennék magammal. Rengeteget kell fejlődnöm - nem csak relatívan, hanem ténylegesen is, habár természetemből adódóan sosem leszek teljesen elégedett, mindig fejlődnöm kell majd valahova.


Az önbizalomhiány például elég komoly probléma, főleg hogy hozzá is teszed, hogy ő lenne a mindened. Számomra ez azt sugallja, hogy ráakaszkodnál, és ha ő egy minimális kis lélegzethez szeretne jutni, akkor te megsértődnél, mert nem foglalkozik veled. És azért sértődnél meg, mert nincs önbizalmad. Plusz ha rögtön így teljes egészedben odaadnád magad egy férfinak, hogy "ő a mindened", az egészből elveszne az "élmény" - nem igazán vonzó hosszú kapcsolatra egy könnyen kapható nő. Az ilyen "ő lenne a mindenem" és "önbizalomhiányos vagyok" lányokat szokták kihasználni végtelen számú szexkapcsolatra, aztán mikor már rengetegen lefeküdtek vele, és már értelmes férfinak nem kell, ő ott marad egyedül - esetleg még egy gyerekkel is, akinek "nincs" apja.


Nem sértésnek szánom ezeket. Ha annak szánnám, nem koptatnám az ujjam ennyit, csak beírnám, hogy anyád', oszt' kész. A végkövetkeztetés részemről az lenne, hogy bőven van még hova fejlődnöd, és sok hiányosságod van még - legfőképpen az önbizalomhiány. Ezek leküzdése után lesz esélyed egy olyan férfinál, aki tényleg hozzád való.


20/F

2016. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Lassan el lehetne készíteni az ilyen problémákra a sztenderd válasz c. aloldalt. Nem sok oka szokott lenni ezeknek. Fontossági sorrendben:


1. ronda vagy,

2. magasak az elvárásaid,

3. valamilyen mentális esetleg testi (aszexuális ilyesmi) problémád van,

4 g..ibuta vagy, bár ez tényleg a legutolsó szempont,

5. bármi apró hülyeség, de többnyire eddig a pontig nem kell eljutni.

2016. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5ös feltette az i-re a pontot. :D
2016. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%

Hát nálam az a sor részlet verte ki a biztosítékot, amit idézNÉK:

"pedig én tényleg tudnák szeretni"

Kíváncsi vagyok rájössz-e miért...

Várom a választ privátban.

31/F

2016. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Hogy mit tegyél.. Hát beszélj velem : ) :D


És amúgy biztos nem veled van a baj :D


17f

2016. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
#7 vagyok: segítek, az idézetben keresd a hibát...
2016. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

#7 vagyok még mindig.

Pedig még utaltam is rá...

2016. szept. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!