Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy vettétek rá a barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vettétek rá a barátnőtöket az anális szexre?

Figyelt kérdés
Félek nagyon perverznek nézne, és a méretem is átlagosnál nagyobb, fájdalmat nem szeretnék neki okozni. De egyre jobban izgat, hogy milyen érzés lehet.

2017. nov. 13. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Sehogy, nincs bennen homo hajlam hogy farttúrjak...

Az a lyuk meg nem arra való..

2017. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Én már úgy ismerkedek a lányokkal elejétől fogva, hogy megmondom ez a szitu, és én jobban csípem az anált, mint a rendeset.

Így is van elég partnerem, barátnőm is volt elég... :D

2017. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Sehogy. Simán csináltuk kutyapózban, aztán jött a surprise buttsex!
2017. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Minden bnommel mar az elso szex elott megbeszeltuk es engedtek is eleg surun pedig nekem is atlag feletti mindenben
2017. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Kerestem egy másikat, aki szerette.
2017. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Kedves #3-as...

A meglepetés anál mint olyan nem szex, hanem kínzás.

Gondolom, sosem voltál nővel.

Kedves kérdező...

Ha a partnered nem akarja ezt a fajta szexet, ne próbáld meg sehogy sem rávenni.

A szex lényege a kölcsönös örömszerzés. Abban semmi öröm nincs, ha valami rohadtul fáj...

És nem igaz az az elmélet, hogy ha szeret, megteszi neked. Ha Te szereted, akkor nem erőlteted rá a számára kellemetlen dolgokat.

2017. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Beszélgetèssel
2017. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
én megkérdeztem a bnőm hogy mit szólna hozzá ha kiprobálnánk a szép popsijába és azóta se fért be oda a péniszem szétszakittani pedig nem akarom a segglukát neki most az ujjamal szkram neki tágittani meg majd veszek neki kis vibrit 23F
2017. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Hááát, én nem így futok neki soha, hogy előre két falat hambuci között megbeszéljük, persze hogy azt mondja a lány, hogy ááá, nem szeretné, VISZONT :

69-ezés közben, szó nélkül néha néha feljebb csúsztatom a nyelvem a puncitóla popsilyukig és leheletfinoman körbekörbenyalogatom, nagyon sokáig :-)

Aztán hanyattfektetve ugyanezt folytatom, és ilyenkor már fél, max. egy centire be-becsúsztatom az egyik ujjam, de ezt is őőrült finoman (észreveszi a lány, de nem szól érte, mert érzi a finom-gyengédséget és közben atom mód élvezi is, ha kellően érzéki akkor behunyt szemmel. És így el is élveztetem.

Aztán mikor észhez tér :-) úgyis magától mondja, hogy hú de isteni volt. Aztán folyt köv. Lehet félóra múlva ő fog a popsival beleülni magától.


ÉÉÉÉS, semmi megbeszélés (programfüzet-forgatókönyvmegbeszélés nem volt).


Vagyis azt akartam mondani, hogy fínom érzéki rávezetéssel mindíg célt lehet érni, főleg ha még őrülten szeretjük egymást, akkor még édesebb ez a fajta kisérletezősdi egymással-egymáson. (mondjuk én tudom mi a vége)

2017. nov. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sehogy. Sohasem izgatott a szexnek ez a fajtája. És a közel 50 kapcsolatom alatt soha senki nem is nehezményezte ezt.
2017. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!