Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg sok nő számára fájdalm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok nő számára fájdalmas a szex, vagy ha nem is jár fájdalommal, de nem olyan a számukra, mint, amelyet igazándiból átszeretnének élni? Vélemények!

Figyelt kérdés

2017. nov. 14. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azoknál bizonyára így lehet, akik rossz kapcsolatban élnek.


De, akiknél nincs így, azoknak isteni a szex.

2017. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is hasonló véleményen vagyok,mint az első válaszoló. A párommal köztünk minden rendben van, de nem csak, ami a testiséget illeti, hanem lelki és szellemi téren is.


Véleményem szerint, azoknak lehet relatíve rossz, aki nem igazán ismerik egymást, nincs köztük lelki, vagy szellemi kapcsolat stb.

2017. nov. 14. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy szervi okai vannak, de igen, ha a partnerével nincsenek egy hullámhosszon (vagy esetleg a nő saját magával), akkor is lehet fájdalmas. És a tapasztalatlanság miatt is fájhat.
2017. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

3,5 éve vagyok együtt a barátommal. Lelki-szellemi téren 1000%-osan passzolunk, ennél harmonikusabb kapcsolatot el sem tudnék képzelni. Nagyon kívánjuk egymás szexuálisan is.


VISZONT: 3,5 éve endometriózisom van, amit csak most fedeztek fel nálam a nagy tudású orvosok, annak ellenére hogy ordítani tudtam volna a fájdalomkor citológiánál, ill. mondtam nekik h a szex iszonyatosan fáj. Fizetős magánorvos kb 2 perc alatt levágta a szitut. Feleslegesen szenvedtem 3,5 évig. És KEGYETLENÜL FÁJT a szex. De ezt úgy értsd h olyan érzés volt minden egyes alkalomnál mintha éles késsel böködtek volna. Ráadásul 1 évig rohamaim voltak, mert mikor megismert a barátom iszonyatosan félénk, és gátlásos ember voltam. Ill. kapcsolatunk elején még vaginizmusom is volt.


És h ezeknek mi volt az oka? NEM A KAPCSOLATOM. A barátom képes 1 órát is arra szánni hogy engem ellazítson, simogasson, orálisan kényeztessen, majd a szex közben is nagyon nagyon oda figyel rám, gyengéd.


Az ok a szervi problémán túl a túlzott merev neveltetésem, önbizalomhiányom és zárkózottságom volt.


Amúgy sztem az esetek 80%-ban nem a kapcsolaton múlik a dolog h milyen a szex, hanem az ember alapvető lelki beállítottságán.



Kérdező, te nettó baromságot írtál....

2017. nov. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalam igy volt. Mar nem tudom mit akartam atelni, de tudom, hogy ezt nem nekem talaltak ki. Ott volt még mellette az az érzés, hogy valami hasznalati targynak ereztem tole/kozben magam. Nem volt jo elmeny. Mivel az osszes kapcsolatom ( 3 volt) erre ment ra, nem elek vele es nem is akarok. Tema szinten erdekel neha, de ki nem probalnam megegyszer.
2017. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, elég sok nem azt éli át,amit szeretne. Sajnos! Sok a bunko, figyelmetlen ffi, a nö meg fél szolni, mert fél, h elhagyják emiatt. Nagyon szomoru a valoság.
2017. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!