Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Ha veszel egy vibrátort itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha veszel egy vibrátort itt befejeztük, vége mindennek" Lehet nem kellett volna felhozni a témát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 éves nő vagyok Párom 26 éves több, mint 2,5 éve vagyunk együtt és van egy gyönyörű 10,5 hónapos lányunk (tervezett baba)

Akit szeretünk imádunk.

Sajnos az együttléteink nem túl gyakoriak.

Tehesség 16. Hetétől elvoltunk tílva így szülésig nem volt szex. Petting is csak 1 oldalúan mert nekem 1 orgazmus is méhlepény leválást okozhatott volna.

Nem hüvelyi úton hanem Sürgőségi Császárral szültem ami életmentő műtét volt. Lassabban gyógyúltam +ahogy elmúlt a gyermekágyi vérzés megjött az első menstruálcióm így a szokásos 6 hét helyet 8 hetet vártunk a szexre.

Kislányunk születése óta 14 alkalommal voltunk együtt. Az utolsó 2017.07.01-jén volt.

Tudni kell hogy a kislányunk rettentő apás és a fogzás miatt beszokott az ágyunkba. Én le tudom tenni a kiságyba . Párom nem . Mert ahogy le teszi mát fel is ébred

Peding szokott lenni de behatolásig nem jutunk el mert pont akkor ébred fel és mire vissza altatjuk elszáll az ihlet fáradtak is vagyunk és inkább alszunk. Párom rengeteget dolgozik utazik fáradt plusz ha haza ér a kicsi nonstop rajta log szóval megértem hogy fáradt plusz melo mellett csinálja a jogsit.

Néha már ott tartok hogy egy egyszerű lább maszírozás is olyan hatással van rám hogy szinte harapom a szám szélét.

Sajnos a külön szoba nem megoldható 1 szobában vagyunk plusz van egy fél szoba de ott a mamám van.

Fel vetettem páromnak hogy elgondolkodtam azon hogy kéne egy vibrátor ha már nincs szex.

Azt mondta hogy hülyeség minek az.

Meg kérdeztem mi a bajod vele. Inkább egy vibrátor minthogy olyat tegyek amit később megbánok.

Igazságszerint nincs hüvelyi orgazmusom de mikor a párom pènisze bennem van az ad egy pluszt és nekem az a plusz kell mert jó a maszti meg minden. De érzem az ürességet.

Párom azt mondta hogy vibrátor azoknak kell akinek hiányzik valami kell valami.

Mondtam neki na akkor szerinted mi kell nekem mi hiányzik?

Válaszolt hogy a Szex

Mondtam neki hogy : Akkor dugj már meg!!!

Azt mondta várjak addig amíg meg van a jogsi és akkor kevésbbé lesz fáradt.

És hozzá tette,hogy :most megmondja,hogy Ha vibrátort merek venni akkor itt befejeztük egymással vége mindennek.

Rá vágtam hogy akkor vegyèl Te.

Erre nyilván az volt a válasza,hogy Nem meg nem kell az nekem.

Igazából már teljesen ki vagyok hiányzik a csókja a simogatása és az hogy érezzem azt hogy bennem legyen.

Már több hete próbálom le venni a terhet a válláról. Fát vágok gyujtóst készítek be hogy ne kelljen azzal is szarakodnia. Próbálom le kötni a kislányt inkább el megyek vele sétálni hogy Ő tudjon alundi pihenni. Próbálok a kedvében járni. Ha úgy van ágyba reggeli, kávé. Stb. Igyekszem időben elaltatni a kislányt és nyerni magunknak +1 órát. De vagy alszik vagy elkezdjük és felébred a kicsi és onnantól kezdve köztünk hajlandó aludni. Eskü mintha érezné hogy össze szeretnénk bújni és nem hagyja.

Ezèrt gondoltam a vibrátorra hogy ne legyen bennem ez a belső feszültség. Nem kérek Ajánlatokat mert NEM csalom meg!!!! Terhesség alatt mindössze 4 kg híztam ami szülés után egyből le is ment. És jelenleg 15 kilóval vagyok vékonyabb mint terhesség előtt szóval azt se lehet mondani hogy egy nagymama alkatú nő lettem aki igénytelen magára.

Tényleg kezdem azt hinni hogy hiba volt felhozzni ezt a vibrátor témát...


Ui.: Az esetleges helyesírási hibákért bocsi.



2017. nov. 14. 14:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%

szia, hat nem konnyu helyzet. kezdenem ott, hogy en szemely szerint semmit kivetnivalot nem talalok a vibratorban. a felesegemnek en vettem az osszeset. a masik hogy szerintem egy vibrator nem tud egy ferfit helyettesiteni. te pedig nem egy hideg muanyagra vagy femre vagysz. lehetne egy kicsit megertobb a parod, mert ahogy mondani szoktak, amink van azt nem ertekeljuk amig el ne veszitjuk...


41F

2017. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
45%

2,5 éve vagytok együtt és van egy babátok. 1,5 szobában laktok a mamával és csodálkoztok, hogy nem jó a szexuális életetek és, hogy a párod teljesen ki van merülve.


Az a baba minden volt, csak tervezett nem, már bocsi.


Egyétek meg, amit főztetek.

2017. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Épp ez az.

Azért mondtam el mert nem akarok titkolózni.

Meg nem is valami méretes jószágra gondoltam

Hanem vannak ezek a mini vibrik kb mint egy Tampon. Már akkor is szemetem velük amikor nem volt párom. Csak pénzem nem volt rá..

2017. nov. 14. 14:38
 4/33 A kérdező kommentje:

2-es De igen Tervezett volt.

És addig amíg nem fogzott addig nem volt probléma a Nemiéletünkkel.

Azért lakunk mamámnál hogy spóroljunk és ne kelljen hiteleket felvennünk.

De ha nem tudj jóindulatú lenni ibkább fogd be a szádat..

2017. nov. 14. 14:40
 5/33 anonim ***** válasza:
23%
Hű, de nagy a szád, de mire fel?
2017. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a bunkó embereket.

De ha nem tudsz jót szólni akkor tényleg maradj csendben

Tudom hogy a legjobb az lenne ha fognánk magunkat és vissza költöznèn a városba

De ugye a legtöbb albérletben tabu a gyerek.

Másrészt Jelenleg nem vagyunk Milliomosok hogy rögtön tudjunk venni egy minimum 2 vagy 2,5 szobás lakást.

Itt a kérdés az hogy jobb lett volna nem felhozni a vibrátor témát. Illetve hogy miért akadt ki ezen ennyire.

2017. nov. 14. 14:52
 7/33 anonim ***** válasza:
28%

Ha mélyebben belegondolnál a dolgokba, te is megértenéd, hogy ezt, nem bunkóságból írtam.


Ha te magad, nem jöttél még rá, hogy ez miért fájt a párodnak, akkor nagyobb baj van veled, mint hiszed.

2017. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%

Féltékeny a párod egy mű kukira . bár ez szerintem tök gáz.

De lehet ez a baja .

Intézd el a kezeddel magad aztán később lehet megenyhül..a témával kapcsolatban..jegeld egyenlőre ha ilyen furán reagálta le..


Mázlim van férjemmel, nekem meg pont ő veszi meg ezeket a cuccokat :)

Neked meg kitartás..

2017. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
75%

A kicsit ne engedjétek köztetek aludni, az egyik legrosszabb döntés a párok részéről. Szoktassátok vissza a kiságyába. Javítani fog a helyzeten.

Addig meg vibrátor helyett próbálkozz banánnal, azt nem veszi majd észre :)

2017. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
61%

1; lépjünk azon túl, hogy féltékeny egy műkukira. Ha az, és te így elfogadod ót akkor ez van.

2; igen jo lenne ha a gyerek külön aludna, de akkor is egy azonban lennétek (mi most 1 évesen tudtuk külön szobába költöztetni a picinket. Viszont utána pezsgőt bontottunk 😁

3; ha neked az érzés kell, hogy kitöltsön valami, és a vibri nem jdtszik, akkor vegyél egy neked megfelelő sárgarépát, hámozd mégjobban a méretedre, s aztán masztizz azzal, meg közben a szokott módon csiklózd magad😉 esetleg veygél egy hátmasszírozót azok közt is van amelyik jól. Alkalmazható csiklóra! 😎

2017. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!