Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Neked milyen a szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked milyen a szexuálisan vonzó férfi?

Figyelt kérdés

Hogyan legyek szexuálisan vonzó a nőnek?

30f



2017. nov. 16. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Vegyél béjemwét és akassz a nyakadba milliós fukszokat.

Manapság ez dívik.

Egyébként meg legyél úriember, jó dumával, figyelmességgel.

Vagy gyúrd ki magad, mint állat és kenj magadra oldszpájszt...

2017. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az alfahím jellegű férfiak a vonzók szexuálisan. Az intellektualitás is lehet vonzó, de az nem szexuális vonzalom.
2017. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ápolt, jó illatú, aki élvezi, hogy nyalom az ánuszát.
2017. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magas, erős, szőrös alkat, de kopasz, ápolt, mély a hangja, és nem vékony, se nem gebe. Pici pocak, nem kockás a hasa.
2017. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
175 cm, 74 kg vagyok, barna szemű, barna rövid hajú.
2017. nov. 16. 15:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Arányos normál test alkatom van. A péniszem mérte felizgatott állapotban 16 és 17 centiméter között alakul.
2017. nov. 16. 15:21
 7/9 anonim ***** válasza:
*se nem vékony,se nem dagadt*
2017. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem túl kövér, sem túl vékony.
2017. nov. 16. 15:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Magabiztos, mer fizikailag kedzeményezni, de fel tudja mérni h mikor és milyen mélységű közeledés oké a lány részéről, igazából nem az a lényeg h jó teste van, hanem h szexi legyen a kisugárzása, mikor látszódik rajta h mennyire szexinek tart és akar engem. Legyen tüzes, imádom mikor látszódik a kisugárzásán h meg akar és meg is fog d*gni úgy, hogy másnap fájni fog az ülés :P


Nem biztos h hasznos volt, mert nem tudom h hogy kell ilyennek lenni, szerintem személyiségfüggő :)

2017. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!