Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom magamról hogy heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom magamról hogy heteró vagyok de ez mégis zavar, miért?

Figyelt kérdés
Úgy 6 éves voltam amikor barátommal játszottunk és furdalt a kiváncsiság hogy milyen a szex. ( elötte hallottam valahonnan) Majd amikor játszottunk, fél pucéran ráfeküdtem és.. csináltam egy mozdulatsort amire rájöttem utólag hogy rosszul csináltam... szerencsére. Csak a fenekéhez ért hozzá a nemiszervem.. szerencsére. És ezt hogy igy utólag vissza emlékszek elfog az undor és nagyon rosszul érzem magamat.
2017. nov. 16. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad rosszul, természetes kíváncsiság. Én csak és kizárólag a férfiakat szeretem, mégis 5-6 éves korunkban a barátnőmmel megnézegettük egymás nuniját :-)
2017. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet irtó nagy butaságot mondok, és ne is vedd nagy igazságnak: de szerintem ha full heteró vagy, akkor ez nem fúrná az oldalad hogy ez megtörtént. Mert aki tudja h nem két kapura játszik, nem is foglalkozna ezzel, mert tudja gyerek volt. mint pl én.

De ha ennyire zavar, és ennyire kiállsz a mellett h te heteró vagy, átlagban az ellenkezőjéről árulkodik. átlagban..csak átlagban.

De én erre tudok gondolni az esetedben.

És azzal semmi baj nem lenne ha pl biszex vagy. Attól még te vagy Nagy Péter, Nagy Lajos és Nagyné gyereke. Attól még két kezed van, két lábad, attól még mindig kék lesz az ég.

2017. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tanárom és anyám is mondta hogy normális kiváncsiság Volt az egészség.. de engem mégis idegesit... Szerintem az nem normális ha valakinek saját vagy esetlegesen mindkét kapura játszik.
2017. nov. 16. 16:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én heteró vagyok, párom biszex, és mégis egy tisztességes úriember, egy tanult mérnök, és nem okád tüzet és áldoz fel újszülötteket teliholdrdok. Szóval, normálisak vagyunk, mindketten
2017. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Eddig nem is furdalt... valamiért a napokba kezdödött..
2017. nov. 16. 16:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Történt valami szokatlan?
2017. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15 évvel ezelőtti dolgon rugózol?
2017. nov. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi szokatlan.. mire gondolsz?
2017. nov. 16. 16:59
 9/13 anonim ***** válasza:
De akkor miért jutott eszedbe? Vagy miért zavar? Ez nem jelentett semmit. :D
2017. nov. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

“Szerintem az nem normális ha valakinek saját vagy esetlegesen mindkét kapura játszik.“


Így belegondolva, van Isten, mert egy ilyen embernek ennek a történetnek a gondolatával kell leélnie az életét :D.

2017. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!