Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy egészséges 25-30 körüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egészséges 25-30 körüli nő mennyi szexet kíván egy több éves kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nálunk két hetente van 1-2, én ezt nagyon keveslem.
2017. nov. 17. 12:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

3 éves kapcsolatról van szó.

Azt gondolják a nők, hogy egy fiatal pasi azzal fogja leélni a hátralévő életét, aki nem fog vele szexelni?

2017. nov. 17. 12:42
 12/18 anonim ***** válasza:
Én mindennap kívánom, de megelégszek a heti 5-el is, ha muszáj :-)
2017. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ne aggódj van rosszabb is. Nálunk havi 1 az igény a feleségemnek.
2017. nov. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az is vicc kategória. És ezek a nők vannak legjobban felháborodva a megcsaláson. Pedig az nem ok, hanem okozat.
2017. nov. 17. 12:47
 15/18 anonim ***** válasza:

Jó ha 4 havonta együtt vagyunk 2x

Heti 4x kívánom

3 èves kapcsolat

1 gyerek

Kor 23

2017. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15ös vagyok

És én vagyok a NŐ

2017. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy ennyi meg annyi szex a normális. Az emberek különbözőek, még azok is, akik teljesen egészségesek. Van, aki napi kétszer kívánja, valaki meg havonta kétszer. Egyik sem abnormális, csak értelem szerűen ha nagyon eltérnek az igények, akkor ez problémákhoz vezet.

Ha mondjuk valaki heti 2-szer szeretné, a párja meg heti 4-szer, akkor viszonylag könnyen kompromisszumra lehet jutni, mivel nem áll túl távol egymástól a két elképzelés. Viszont ha valaki naponta szeretné, a párja viszont csak kéthetente egyszer, az olyan mértékű eltérés, amiben nem biztos, hogy mindkét fél számára megfelelő kompromisszumra lehet jutni.

2017. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de elég valószínű, hogy megcsal. Csak tapasztalatból mondom és hogy segítsek. De fel a fejjel, ez semmi nem von le az értékeidből, ez felszabadít, hogy újra szingli légy. Neki 30 éves kora körül meg kell már állapodnia, hogy biztosítsa a jövőjét, hát neked nem, cimbora, neked még csak 35-55 éves korodban lesznek az aranyéveid, a középkorú férfi sármja, kiélheted magad, sok tapasztalatot gyűjthetsz és egyből feljavul az önbecsülésed. :)
2017. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!