Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire döntő a szex egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire döntő a szex egy kapcsolatban? Például az "egészséges" hogy nem megyünk el a szexig?

Figyelt kérdés
Több órás petting és játszadozás. De szex még nem. A barátomnak már több szexuális kapcsolata volt, nekem még nem.17 éves vagyok 7 hónapja vagyunk együtt. De valahogy ő sosem lépi át az utolsó határt. Engem félt még vagy ő izgulhat?Arra gondoltam mivel az előttem lévő barátnőjénél a szex után változott meg minden, unalmassá vált a kapcsolatuk így tönkrement..ettől félhet most is?
2009. júl. 2. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most belenézek a kristálygömböme..

Áh, látom már mit gondol a barátod, válaszodra a kérdésem egyértelműen:


Kérdezd meg tőle.

Mi a baj a hosszú pettinggel? Teljesen jó, szuper. Lehet, hogy arról van szó, hogy azt akarja, hogy te tedd meg azt a lépést.

És mi ez az disznószaros baromság, hogy a szex után lett unalmas a kapcsolat? Csak ott kezd izgalmassá válni.

2009. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem ezt beszéljétek meg ketten. még nempróbáltátok? mer az olyan fura h a pasi áll le a szex előtt, ez ált a lányok szokása :D sztem mindenképpen beszéljetek erről, úgylegalább biztos h mi a szitu. azis lehet h téged félt, mivel még szűz vagy, de azis lehet h nemakarja elsietni, mert télleg attól fél h majd nemlesz már több izgalom, mert minden megtörtént.
2009. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyira döntő, hogy mivel pocsék a szex a párommal, a szakítást fontolgatom.
2009. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Talán csak megerősítést vár tőled. Egy határozott dolgot, amiből levonja a következtetést, hogy készen állsz!

De ha ebből sem esik le neki, akkor marad a beszélgetés. Finoman közöld vele, hogy úgy érzed készen állsz! Semmi baj sincs a pettinggel, hiszen csak mégjobban kiismeritek egymás testét...

2009. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beszéltünk erről, de semmi konkrétat nem mondott... igazából annyit mesélt el h az előző bnőjével mikor lefeküdtek kiteljesedett a kapcsolatuk és olyan volt a láyn hogy nem egészen nyílt ezen a téren és mindig ugyan az volt meg stb..és végül a csaj lépett le..és ő sokáig kivolt miatta mert szerelmes volt. arra gondoltam h attól félhet h a mi kapcsolatunk is kiteljesedik ezzel és nem lesz már semmi "új" amit várni lehet és fél h én is lelépek. De az is lehet h engem félt..és mondtam neki h miattam mehet a dolog de lehet h nem voltam elég meggyőző.. nem tudom.. :S de köszi a válaszokat...
2009. júl. 4. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!