Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves korú lánnyal megenge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korú lánnyal megengedett/szabad a szex a törvény szerint?

Figyelt kérdés

2017. nov. 18. 12:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18%
És ugyan mennyi 14 éves,vagy az alatti lány szexel felnőtt korú urakkal?
2017. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó rengeteg. Ma az átlag 15 év körül veszíti el 25-35 közöttiekkel, mert azok "tapasztaltak", így tudják mit kell csinálni, nem akárják magukat tapasztalatlanoknak kitenni...


Ugyanakkor a későbbiekben ők nem feküdnének le egy szűz fiúval, mert "ők szexelni akarnak, nem pedig tanítgatni"

2017. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%

10:

Nekem pl olyan meztelen képem van, amikor 3-4 évesen együtt fürdünk a testvéremmel a kádban és ott játszunk, hülyéskedünk a szülőkkel akik ott állnak a kád mellett. Vagy olyanok, amikor hasonló korúként a nagyszülők hátsó kertjében felállított gyerekeknek való felfújható medencében meztelenkedünk, fürdünk, játszunk nyáron. A mamám az egyiken csikizi a húgom hasát, aki full meztelen, de nekem is van több kép, amin ott lóg a fütykösöm. A képek a '90-es évek végén készülhettek. Tudtommal soha egy szülőm vagy nagyszülőm sem molesztált, erőszakolt meg, nem is pedofilok.

2017. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ja, ilyen képek nálunk is vannnak, méghozzá sok.

Én is a 90' években voltam kicsi... :)

2017. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

-Ha az idősebb fél 12 éven aluli: Nem szexelhet. Ha mégis, akkor a szüleit veszik elő, mivel a gyermek még nem büntethető.


-Ha az idősebb fél 14-18 éves, akkor a másik félnek minimum 12-nek kell lennie, felső határ nincs. Ha 12 éven aluli gyermekkel szexel, akkor az szexuális visszaélés.


-Ha az idősebb fél 18 éves, vagy idősebb:

A másik félnek minimum 14-nek kell lennie.

-Ha 12 éven felüli, de még nem 14 éves gyermekkel szexel: szexuális visszaélés

-Ha 12 éven aluli gyermekkel szexel: szexuális erőszak

2017. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!