Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, amikor egyedülállóak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, amikor egyedülállóak vagytok, de szexualitásra vágytok (alkalmi vagy szexkapcsolat is belefér), akkor hol szoktatok partnert keresni? Csakis ismerősötök jöhet szóba, vagy inkább teljesen vadidegen férfit kerestek? Hogyan kezdeményeztek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 18. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem használják a kezüket.
2017. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ramone ***** válasza:
97%
Gyakorlatilag bárhol... Nézd meg: tele vagyunk szexuálisan frusztrált gyökér pasival akik az anyjukat is eladnák egy kóbor kefèlèsèrt... Szóval ha dugni akar akkor kimegy az utcára és bárki akinek farka van hazaviszi
2017. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl megvannak az erre “bejáratott” ismerőseim.

Ha szex kell, azt az ember lánya gyakorlatilag bárhol megkapja.

De előfordult már, hogy szórakozóhelyen, kávézóban, piacon, kirándulás közben, moziban, edzőteremben, stb helyen ismerkedtem össze olyannal, aki betöltötte azt a bizonyos rést....

2017. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tinder
2017. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3 Jó nektek bárhol megkaphatjátok..
2017. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő gyakorlatilag bárhol 2 perc alatt talál partnert erre. Akár itt is
2017. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
De azért egyenlőség van:D
2017. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
7es nem vagy te egy kicsit önző? Nagyon sok ferfi nem végez rendszeres házimunkát míg a nő igen és lehet mondani, hogy dede igen hát nem nem, nem többet keretek mint egy nő, a genetikaval mázlitok van a nok a világ létezése során mindig el voltak nyomva hadd járjon már nekunk legalább a szex.
2017. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egyedülálló, lehet selejt vagyok,de én kifejezetten NEM ismerőssel kezdenék. Ismerkedni bárhol lehet,de neten talán jobb.
2017. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Ha már a kezem nem elég, akkor a Tinder segít.

(#nemszponzorálttartalom)

2017. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!