Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megújjazott elszakadhatott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megújjazott elszakadhatott a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
A baratom már többször is megújjazott, de szűz vagyok. Kicsit fájt, de nem volt vészes. A szűzhártyám meglehet még?

2017. nov. 19. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvan, csak szadtan.
2017. nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Na mégegyszer. Megvan, csak szakadtan. :)

Na így a jó.

2017. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

És még egy kérdés akkor, ha nőgyógyászhoz megyek akkor látni fogja, hogy szűz vagyok?

2017. nov. 19. 09:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdésekből rögtön látszik,hogy borzasztóan éretlenek vagytok.

Először is azt,hogy meg van-e még a szűzhártyád ,azt mi innen a fotelből nem fogjuk tudni megállapítani.

Másodszor,nincs semmi jelentősége a szűzhártya meglétének,mert az is gyakran előfordul,hogy szexnél sem szakad át,mégis érdekes lenne ha valaki emiatt szűzként tekintene magára.

Harmadszorra pedig,a nőgyógyász értelemszerűen azt kérdezi meg,hogy szűz vagy-e vagyis volt-e már szexuális kapcsolatod.Az,hogy neked sportolástól vagy ujjazástól nincs meg a szűzhártyád,a kutyát nem érdekli.

2017. nov. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

El.

De csak akkor veszted el ha a fsza is be kerűl és nem csak az ujja

2017. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Anyum nem hiszi el nekem, hogy az vagyok, és nőgyógyászhoz gyakran járok így a következő alkalommal ha megvizsgál megakarja tőle kérdezni.
2017. nov. 19. 09:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szar életed lehet! Nálatok is fő a bizalom!!! Nem értem az ilyen szülőket.
2017. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
De tud a barátodról anyukád?
2017. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind1 neki
2017. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyász a praxisával játszik, ha bármit is mond anyádnak. Az orvosi titoktartás nem vicc; ha feljelented, akár komoly baja is lehet ebből. Legvalószínűbb, hogy elmagyarázza anyukádnak, hogy a szűzhártya nem csak farokkal történt behatolástól sérülhet.

Anyukádat talán el lehet hallgattatni azzal, ha azt mondod neki: -szűz vagyok, mert mindig a számmal csinálom a fiúmnak, és ő is a nyelvét használja. Ezután nem szokott több kérdés lenni...

2017. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!