Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Abberált vagyok ezért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abberált vagyok ezért?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Egészen kiskamasz (13-14 éves voltam) koromtól kezdve nagyon kívánom a szexet. Szinte mindennap erre gondolok, igen sokat. Régebben állandóan a plátói szerelmemre gondoltam, és hogy vele szeretkezem. Valamiért nagyon szégyellem az énem ezen tulajdonságát. Néha úgy érzem, hogy csak egy ösztönlény vagyok, aki csak kefélni... Ezt bajnak gondolom. Attól is félek, hogy egyszer nem tudnám magam visszafogni, ha olyan helyzetbe kerülnék egy lánnyal. Az is aggaszt, hogy nem tudnék kielégíteni egy nőt. Akkor meg az egész szexről való álmodozásom kárba vész..


A lényeg, hogy baromira szégyellem a libidómat. Még néha abba is belepirulok, ha fürdéskor pucér vagyok.....



2017. nov. 20. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Fake
2017. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok...
2017. nov. 20. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért mert nagyon dugni akarsz? Azért talán még nem.
2017. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szűz vagy az a bajod.

Majd ha voltàl nővel elmúlik

L23

2017. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi gond, hogy nagyon is vágysz a szexre, pláne fiatalon.
2017. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ennyi idősen. Azzal a különbséggel, hogy én arra a lányra pont nem tudtam meg akartam csinálni soha, akit igazán szerettem. Azt nem mondom, hogy plátói lett volna tisztán, mert én bevallottam neki, csak ő nem akarta viszonozni, meg aztán lett pasija is nemsokára. Na, de visszatérve, egyébként minden másra nekem is felállt nagyon könnyen, és napi rendszerességgel maszturbáltam is persze.
2017. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!