Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi spermája mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi spermája mitől olyan, mint a zselé? Kb ott marad egy darabokban, miután kijött. Percekig darabos nagyon. Folyadék fogyasztás?

Figyelt kérdés

Korábban 3 férfival voltam az életben és nekik mind folyós spermájuk volt eléggé. Fehér a nagy része, átlátszó részekkel megtarkítva. A páromnak viszont mindig olyan darabos, egyáltalán nem folyós, és sok perc kell mire folyóssá válik, aztán ugye megszárad.


Nekem ez eléggé csúnya, mert ahogy kijön belőle az anyag, a nagyobb darabkák között csak üres átlátszó folyadék van. Csomós a spermája, vagy nem tudom hogy mondjam. Remélem értitek. Az előző barátom magas, nagy ember volt és napi 5-6 liter vizet ivott, a párom viszont alig iszik szerintem 2 litert egész nap (pedig ő sem alacsony, kistermetű). Arra gondoltam ez lehet az oka, de ne kövezzetek meg ha hülyeség. Csak tényleg kíváncsi vagyok.


24/L, 27/F


2017. nov. 22. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Épennséggel lehet köze a folyadékfogyasztáshoz is, de én magamon úgy vettem észre, nekem akkor ilyen "zselésebb" ha csak gyorsan kicsapom.

Míg egy hosszabb dolognál, legyen az akármi, ahol van előjáték, meg rendes felizgulás és elnyúlil az orgazmus ott folyik rendesen.

Az összefüggés az lehet, hogy a spermium ami a herékben termelődik távozás előtt összekeveredik a prosztatában található ondófolyadékkal.

Az ondófolyadéktól lesz olyan folyós, viszont ahhoz, hogy az is rendesen kiürüljön kell az idő meg a ráhangolódás, stb.

Most én nem tudom nálatok mi a helyzet, de ezen logika mentén indulj el. Az is lehet hogy csak ilyen egyszerű, vagy prosztata gondd, de mindenképp azzal függ össze.

Aztán hogy ebbe még mennyire játszik szerepet az elfogyasztott folyadék, nem tudom.

Igazából én sem iszok sokkal többet.

26/f

2017. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagy részt inkább átlátszó, itt ott kicsit fehéresebb, de nem darabos. Nincs túl nagy herém, nem tudom ha az lenne akkor inkább lenne fehér az ondóm?

A pasidé nem büdös? Mert akkor lehet idült prosztatagyulladás, bár ehhez nem értek

2017. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

evolúció miatt. a zselés segít megtapadni, benne maradni a járatban, majd folyékonyabb lesz és az segít a spermiumoknak eljutni a célba.

5-6 liter folyadék már sok, hiába sportol annyit, 4 liter elég lenne.

legjobb anyag a 3-5 napos (termékenyítés szerint), legközelebb majd annak az állagát nézzétek meg.

2017. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ennek tekerjetek a legvégére.


[link]


Na ilyen darabkákra gondoltam. Kicsit kiráz tőlük a hideg. Eddig korábban 3 sráccal voltam, de egyiknek sem volt ilyesmi.

2017. nov. 22. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt inkább ilyen, mikor egészségtelenül kajáltam, meg ha régebb óta érett bennem a cucc. :)
2017. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van, amikor sűrűbb és megkérdeztem egy urológust, hogy ez kórósnak tekinthető-e?

Annyit tudni kell rólam, hogy nincs barátnőm és ritkán végzek önkielégítést. Én azt a választ kaptam, ha hosszabb megtartóztatás van, normális a sűrűbb ondó.

Utánaolvastam, a dehidratáltság, azaz a kis folyadékbevitel is előidézhet ilyesmit, és az is igaz, amit egyik előttem Szóló írt, hogy izgalmi állapottól is függ. Utóbbit magamon jól megfigyeltem. Egyik nap hosszú idő után magamhoz nyúltam, Sok és sűrű előváladék jött, ami tényleg sűrű volt, egyben maradt az ujjamon. Még mielőtt elmentem volna, abbahagytam. Este nézegettem erotikus fotókat a neten, elég jól sikerült felhúzni magam, ekkor már élvezésig csináltam és biztos voltam benne, hogy megint sűrű lesz, és nem, több sugárban normál állagú jött ki. Szóval több dolog is közrejátszhat.

2017. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, amikor nagyon zsíros kaját ettem vagy egészségtelen cuccokat. lehet, hogy a folyadékbevitellel is összefügg, nem tudom, es próbáltam sok vizet inni de nem segített. egyébként ez kicsit fájdalmas is volt, amikor kijött. aztán elmúlt szóval ez nem örökké tartó dolog
2019. okt. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ritkán ezt én is észre vettem magamon, erősíteni tudom az előttem hozzá szólót, ha hosszabb az önmegtartóztatás akkor zselésebb ezt már kérdeztem anno urológust, elvileg nekem a doki azt mondta, azért van, hogy használva legyen, szinte folyamatosan, az a normális dolog. Persze befolyásolja az étrend, mozgás és folyadék is. Ha van, volt prosztata gyulladás, gyulladás után a tisztulás is lehet ilyen, ha picit sárgás.
2023. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!