Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel sok yaoit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel sok yaoit olvastunk együtt és én mindig azt tettettem hogy nagyon nem tetszuik, pedig nagyon aranyos volt pár. Hogy mondjam meg neki hogy valóban én nekem tetszik? Nagyon ciki lenne mert tökre más képet festettem le magamról nah.

Figyelt kérdés
és ettől még nem vok meleg vagy buszex csak szeretem az aranyos és kedves szerelmi történeteket. ennyi. és ő nem a csajom csak barátom, úgy értem a barátnőt. és hetero vagyok, még mielött vki! :3
2017. nov. 22. 21:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jah, és fiú vok! lemaradt bocsi.
2017. nov. 22. 21:44
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Mi lenne ha inkább jól meghágnád azt a kislányt?
2017. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
miért kell bevallani bármit is?
2017. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

csak mert pl ő mindig megmutatja nekem, ált nála amikor átmegyek, és olvassuk én meg sokszor tettetem h nem tetszik és ez szar...


Bocs de a barátomat nem hágom meg -.- mi barátok vagyunk ovi nagycsoport óta.

2017. nov. 22. 21:55
 5/14 anonim ***** válasza:

szerintem így:


"Figyelj, be kell vallanom, hogy azok a yaoik amúgy elég aranyosak voltak, csak megjátszottam, hogy nem tetszenek."



amúgy meg mik azok a yaoik??????????????????

2017. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát nem tudom ő szokta mutatni nekem meg olvassuk együtt, én nem vagyok olyan jó angolból xD De pl olyanok, hogy egy fiú bekerül egy új suliba ott megismerkedik egy idősebb fiúval és egymásba szeretnek meg ilyenek. Mondjuk néha cukkolt hogy ez a fiú hasonlít rám xD és akkor kiakadtam kicsit de nem dúrván, szóval ne képzeljetek el engem valami ordibálós durva embernek, csak kicsit fogtam a fejem és fetrengetem az ágyon xD
2017. nov. 22. 22:02
 7/14 A kérdező kommentje:
em ez jó de ezt hogy hozzam elő?:D
2017. nov. 22. 22:02
 8/14 anonim ***** válasza:
nem kell bevallanod csak ne színlelj utálatot a műfaj iránt
2017. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
jó de pl attól félek ha tovább megjátszom akkor nem fog mutatni többet. meg, szégyellem is kicsit nah.
2017. nov. 22. 22:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen. Egyszerűen tisztázd a helyzetet úgy, mintha meggondoltad volna magad, vagy megtetszett időközben. Kezdje el reagálni őszintén a történetre!
2017. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!