Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan felejtsem el ezt a fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el ezt a fiút?

Figyelt kérdés
Van egy elég népszerű fiu a sulimban aki mar azelőtt helyesnek gondoltam mielőtt beszéltem vele. Egy hazibuliban talalkoztunk es ott beszelgettunk egy kicsit es nagyon aranyos volt. De azota leszar, meg tudom, hogy nem vagyok az esete. Hogy kene elfelejteni? 18L

2017. szept. 4. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy miért kell kiemelni, ha valaki népszerű. Az csak azt jelenti, hogy mások kedvelik őt, de annak normál esetben nem kéne szerepet játszania abban, hogy neked szimpatikus-e.

Ez még nem szerelem, nem hinném, hogy ettől most összedőlt a világ. Hidd el, találni fogsz mást!:)

2017. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A népszerű nem lényeges abban, hogy nekem tetszik. Azért fontos kiemelni mert ez azt jelenti, hogy mindig rengeteg ember (lany) veszi őt körül
2017. szept. 4. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Küldök képet. Úgy könnyű lesz
2017. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És számít bármit is, hogy hányan veszik körül? Nem vagy az esete, az a lényeg. Van ez így... elég gyakran. Korábban én is csináltam ilyet, hogy volt egy kisebb fellángolásom, és felfújtam nagyra az egészet, aztán utólag rájöttem, hogy az égvilágon semmi tragédia nem történt, mivel még csak szerelmes sem voltam. Annyi történt, hogy randira akartam hívni egy lányt, aki a padtársam volt biológián, és akivel néha hülyültünk órán. Ennyi.
2017. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!