Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már balatoni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már balatoni strandon éjjel, pl. az öltözőfülkében? Ha igen, hogy jött össze? Nem buktatok le? Hány évesek voltatok és mennyi a partner?

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 18:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

de most milyen kárról beszéltek itt?

nem azért, én is láttam már mellettem szexelő fiatalk párt, mert azt hitték h alszok, hason feküdtem, más meg nem volt ott, én meg végig néztem :)

de mégis milyen lelki sérültnek kéne lennem, hogy ez bántson? amúgy sztem egy + adrenalin, szal király!

2018. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
27%

10. Igen, mert nem vagyok rá kíváncsi. Ha kíváncsi leszek rá, majd megkérek valakiket, hogy bssszatok már előttem légyszi.

11. A lelki sérülésekről és sok másról fogalmad sincs, látszik, te is primitív vagy.

2018. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
jah igen, lényeg h jók az "érveid" :)
2018. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Most leírhatnám, hogy milyen esetben fog valakit súlyosan zavarni és lelkileg kiborítani, ha szexelő embereket lát, pedig nem akarna, írhatnék a gyerekkoráról az ilyen embernek, meg sok mindenről, de kétlem, hogy érdekelne. De duguljatok már el ezzel a hülye strandos balatonos nyilvánosan szexelős marhasággal, a kutyát nem érdekli. Én a Balaton és a strand szavakra állítottam be itt figyelőt, nem érdekelnek az ilyen hülyeségek. A te érveid se érnek sokat, csak mert teneked bejön, az nem jelenti azt, hogy másnak is.
2018. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha valakinek lelki sérülést okoz ez a látvány, az nem a szexelők hibája. Az annak a hibája, aki miatt keletkezett a lelki sérülés.
2018. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!