Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szólnátok hozzá, ha ilyen történne? (Lent)

Figyelt kérdés
Szóval mondjuk hogy elmentek randizni első randira egy bombanővel. Nagyon tetszik nektek, nagyon kanosak lesztek a randi végére és nagyon le akartok vele feküdni. Megkérdezitek, azt mondja a nő, hogy ő is nagyon kíván benneteket, de nem akar lefeküdni veletek, mert nem akarja, hogy lerib.ancozzátok. És rendes lány nem szexel első randin. Mit szólnátok?

2017. nov. 28. 13:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
54%
Semmit. Becsülöm az ilyen nőket. 34F
2017. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%
Ki az a pancser, aki tele tárral megy randizni?!?
2017. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Azt hittem ez nem a tini párkapcsolat téma.
2017. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
99%

max akkor lennék kanos randi végére ha direkt felhúz, ha meg direkt felhúz és végül nem is akar szexet, akkor nem értem, talán nem is lenne folytatása


amúgy simán tudok várni ezzel, nem kell az első randin szex, de nem ettől lesz valaki rendes, vagy r1banc :)


24F

2017. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem húz fel direkt. De a férfiak amint meglátnak egy szexi nőt egyből kanosak lesznek, nem? A kérdésben egy bombanőt említettem. Tehát mindegy hogy hogy mentél oda amint meglátod a csajt szinte egyből felizgulsz és meg akarod dugni. A férfiak így műkődnek, nem? (Lehet rosszul tudom én nem vagyok pasi. De mindenki ezt mondja.)
2017. nov. 28. 14:04
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a "rendes lány első randin nem szexel" szöveg hülyeség.

Most vagy kíván, vagy nem. Ő tudja... De ha egyszer egy felnőtt ember kíván egy másik felnőtt embert, akkor miért ne szexelhetnének minnél hamarabb?


Persze, attól hogy várni kell nem dől össze a világ, csak ezzel a dologgal nem tudok egyet érteni.

2017. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
99%

az egész leírás gyerekes és nevetséges. milyen randi van úgy, hogy a pasi megkérdezi, hogy lefeküdhet e vele vagy a csaj mondja, hogy szeretné, de nem akar rXbanc lenni?

milyen 15 éves fantáziában élsz te? felnőtt emberek nem így randiznak és nem így beszélnek, főleg nem a "bombanők"...

2017. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szólok, hogy nem jól tudod...
2017. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Mond hogy nem a nyolcadikos fogalmazás dolgozathoz kell az információ.
2017. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem kérdeznék meg ilyet egy nőtől.. vagy úgy alakul, hogy szex lesz vagy nem. De megkérdezni biztos nem fogom, hogy "figyu amúgy nem szexelünk?".
2017. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!