Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyitől normális hogy nedvese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyitől normális hogy nedvesedek?

Figyelt kérdés
Ültünk a moziban a pasimmal, akivel most jöttünk csak össze. Ő pedig az egész film alatt simogatta a tenyerem, ujjaimat , alkaromat. Mindezt nagyon lassan és gyengéden. Én pedig a film végére durván nedves lettem. Pedig nem vagyok már szűz, szóval ez így normális? Illetve szerintetek ez volt a célja ,hogy beinduljak? 21/L
2017. nov. 29. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt utána?
2017. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak csókolóztunk a kocsiban ;)
2017. nov. 29. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem normális, de az is normális ha nem nedvesedtél volna. valószinű kívánod már, és fel tudott izgatni ennyivel is! hajra!!! :)
2017. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális

Nagy a szerelem ^^

2017. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy irtad felallt pedig pasi vagyok :D Csak elkepzeltem, hogy az en szerelmem (akivel szinten nem fekudtunk MEG le) simogatja az ujjaival a tenyerem, alkarom. Ha ragondolok beindit nemhogy meg ha csinalta volna ahhh... Szoval szerintem normalis meg szerintem neki is allt a cerka.
2017. dec. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 22 és 29 évesek vagyunk, mégis izgató, ha egymás kezét, hátát, karját, nyakát vagy akármijét simogatjuk. :) ... szóval normális. :)
2017. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!