Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Nektek tetszene az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszene az, ha pár nő átvenné az uralmat az életetek felett, többé semmin sem kéne aggódnotok, vagy idegeskednetek, és gondoskodnának rólatok, de egyre inkább egy kisbaba szerepbe kerülnétek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 30. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz ha az ember így eljátszik a gondolattal , nálam ott lesz érdekes a kérdés hogy konkrétan mit is akarnának tőlem ezek a nők és mondjuk mindig egy úgymond irányítaná az életem vagy közösen mondjuk hogy lenne az együtt élés ilyesmi... Jól hangzik hogy igen három négy nővel együtt akik aztán mindent elintéznek de ha kisbaba szerepbe kerül az ember akkor lassan céltalan lesz az élete nem? És nem vesznének össze ezek az uralkodó nők?
2017. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én feleségem egy borzasztóan talpraesett, határozott, okos nő, de még neki se sikerült átvenni felettem az uralmat – és ha neki nem, akkor senkinek nem sikerülne.


Mindenesetre good luck. :)

2017. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szexualitásba tetted, szóval olyan módon is gondoskodnának rólam?
2017. dec. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!