Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az az életkor, amitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az életkor, amitől kezdve egy férfi csak prostituálttal veszítheti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Ugyebár a nők túlnyomó része ódzkodik az idősebb szüzektől, és semmi esélyt nem adnak nekik.

2017. nov. 30. 22:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%
25 éves kor.
2017. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom mennyi az az életkor, de szerintem nem minden nő ilyen ahogy leírtad.

Lásd: Én.

21 leszek, a párom 28, 2 éve vesztette el velem a szüzességét. Ő már túlkorosnak számított?

2017. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. 65 évesen is kefélnek emberek.
2017. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Erre nincs egzakt szabályrendszer. Persze ettől én is szorongok, mert ugyanebben a cipőben járok, de nem vagyok ennyire borúlátó. A lényeg, hogy legyél határozott amikor ott van az ideje, nem kell töketlenkedni és bétáskodni.
2017. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Hát 65 évesen se szüzen kefélnek.

Én úgy tapasztalom, hogy egy idősebb szűzre gyógyíthatatlan betegként tekintenek a nők.

2017. nov. 30. 22:25
 6/27 anonim ***** válasza:
Én nem tekintem gáznak akárhány éves
2017. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Hogyan mondod meg, külsőre, hogy egy férfi (25+ éves hím nemű ember) nem létesített még szexuális együttlétet, avagy a te fogalmaid szerint "szűz"?


Mennyi nővel találkoztál, akik ódzkodnak azoktól a pasiktól, akik csak ebben az egyben különböznek azoktól, akikkel amúgy szívesen szexelnének?


Erre a két kérdésre válaszolj nekem, kérlek.

2017. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

"A kor csak egy szám"


Ez a híres "tinibölcsesség" valójában erre utal - sose késő kapcsolatot keresni, családot alapítani (nagynéném 40 évesen házasodott és szült, az előbbit bőven lehet később is, az utóbbi már kockázatos)


NEM a 14-22 éves párocskákra.

2017. nov. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Valóban igaz, hogy a gyerek vállalásnak van egy korhatára. De ez inkább a nőknél van.

Továbbá a gyerek vállalás teljesen másik kérdés, mint az első nemi aktus - jobb esetben. Főleg olyan pasiknál, akiket kangörcs keringet évek óta, hogy túl essenek ezen az aktuson.


Ellenben, aki 17éves kora óta évezi a szexet ugyan úgy ki van téve annak, hogy 40 évesen már kockázatos gyereket vallania. Kedves férfi ismerősöm 15 évesen már látott karón varjút, most 37 éves és 2 éve próbálkozik gyerekkel, nem jön össze. Már kivizsgálták mindkettőjüket.

De többen vannak, akik karrier építés és megélhetés, biztonság megteremtés miatt csúsznak ki mindkét időből.

Egyre többen értelmi döntés miatt mondják, hogy sosem lesz gyerekük. Szinglik is ott vannak, akik szexet akarnak, talán még gyereket is néha, de kapcsolatot nem.


NEM gyerekvállalásról van szó most, hanem első nemi együttlétről. Nem kell a témát terelni. :) Egyenlőre csak első szexről van szó.

2017. nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

a vadnyugaton eleve csak így lehetett nőhöz jutni.

szóval képzeld magad cowboynak ha ez önt bátorságot beléd,hogy végre el merj menni dugni egyet.

2017. nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!