Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az az életkor, amitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az életkor, amitől kezdve egy férfi csak prostituálttal veszítheti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Ugyebár a nők túlnyomó része ódzkodik az idősebb szüzektől, és semmi esélyt nem adnak nekik.

2017. nov. 30. 22:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Sztem már huszon évesen jo lenne, ha nem.lennél szüz.
2017. nov. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

4-ből 3 óckodott, furcsának találta 23 év felett.

Egyikkel tuti ezért szakítottunk.


Hazugság az egész, hogy nem zavar. Dehogynem zavarja a nőket. Elkezd motoszkálni a kosördög, hogy MIÉRT szűz?

Teljesen mindegy, de elvesztheted a férfiasságod.


Ezt tapasztaltam.


25 felett el kell veszteni. Prostival ha mással nem megy.

2017. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Mégis honnan tudta meg az a 4?
2017. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
25 felett már tényleg gyanús, ha egy férfi szűz. Nem lehetetlen úgy se párt találni, de ezerszer nehezebb.
2017. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

#13 úgy hogy elmondtam nekik.


Az utolsónak hazudtam mondjuk, hogy elvesztettem de tapasztalatlan vagyok.


Mindegy azóta elvesztettem prostival és minden oké. Már nem kell hazudjak róla, max a körülményeket nem részletezem.


Ritka kegyetlen nők vannak...és ahogy kipofázzák az egészet a "barinőknek". Okádni tudnék... és ezek értelmes egyetemista lányok voltak.


Le a szüzességgel minél előbb, ez csak a mesékben erény.

2017. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
50%
Én vagyok az egyetlen, aki pont telibe sz...ja, hogy a másik (vagy akárki más) szűz-e vagy sem? :D
2017. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Úgy látom, ahány ember, annyiféle tapasztalat. A cowboyos hozzászóláson kiakadtam. :D
2017. dec. 1. 23:42
 18/27 anonim ***** válasza:
51%

miért akadtál ki?:)

lehetett volna trónok harca hasonlat is.

abban a csávó egy szörnyen ronda törpe.

pontosan tisztában van vele,hogy soha nem fognak rá normális férfiként tekinteni,ezért teljesen alap neki,hogy akárhova megy ott megdugja az összes ku-rva nénit nevetve.

2017. dec. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
70%
16-os: én is pont lesz*rom de ezt az itteni férfiak úgyse értik meg...
2017. dec. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Persze vannak kivételek, de a nők nem így gondolkoznak nagy átlagban.


Teljes egészében nézik a férfit. Ha 25 felett szűz, akkor az összképpel van gond, vagy valami mással.

Engem pl bu..zinak hittek két esetben is lányok, csak mert bátortalan voltam és évekig nem volt csajom... és még el is terjesztették.

A szüzesség csak egy tünet, valami problémának a tünete.

Annyiban fontos, hogy visszahat a pszichére és még bátortalanabb, még szorongóbb, még lúzerebbnek érzi magát a férfi ettől. Na ez az ami taszítja a nőket általában, nem a szüzesség.


Ha a férfi tudja vállalni, viselni a szüzességét, akkor nincs probléma és senkit sem érdekel. 23 éves koromig nekem is ment. Aztán jött pár csalódás, és megismertem hogy ez az egész ismerkedősdi egy brutális véres játék, harc a hímekkel + a nőstények megalázását kell tűrni. A kapcsolat pedig egy hatalmi harc becsomagolva egy színes szagos flitteres lóf..szba.

Ebből kell kihozni mindig valamit... ehhez önbizalom és határozottság kell. Na ez az ami szűzikeként sokkal nehezebb.

A prosti ezen segíthet, de csak ha utána rálépsz az öngyógyítás folyamatára. Nincs vesztegetni való idő, mert 25 felett egyre durvább pszichés károkat okoz a szüzesség. Egy csomó olyan beidegződés, és magányfüggőség lesz urrá az emberen, hogy tényleg baromi nehéz lesz kapcsolatban lenni ezek után.


Ezek olyan mélységei a vénszüzességnek, amit nem igazán érthet meg se nő, se férfi... csak ha átéli, és átéli a következményeit is... jobb esetben a gyógyulás folyamatát is.

2017. dec. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!