Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mással is előfordul ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is előfordul ilyen?

Figyelt kérdés

Orális szex közben nagyon gyakran érzékennyé válik a makkom.Másnak is van ilyen tapasztalata?

Kellemetlen a párom miatt,mert szegényt látom,hogy bántja,nem érti,hogy ritkán tudom élvezni.

Ezt leszámítva,minden rendben,csak néha úgy lehúzza az együttlétek hangulatát.Van itt olyan nő,akinek hasonló párja van,esetleg férfi,akinek ilyen problémája van? Normális válaszokat várnék,köszönöm.


2017. dec. 3. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

tehát egy ilyen kellemetlen érzeted van amikor orálban részesit a párod?

nekem akkor van ilyen érzetem miután már elmentem, és ő akkor kapja be.

2017. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahhoz lehetne hasonlítani,érzékennyé válik.Nem tudom mitől lehet ez,annyira nem is zavarna,ha a párom miatt nem érezném magam kellemetlenül.Azt hiszi nem jól csinál valamit.
2017. dec. 3. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!