Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 éves szűz pasinak csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves szűz pasinak csak prostik maradnak?

Figyelt kérdés
Mivel még nem volt nőm soha.

2017. dec. 5. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen vesztettem el a szüzességemet.

24 évesen kezdtem életmódváltásba(előtte elég kövér voltam..), és még mindig tart a fogyás, csak már nem egy hájas malac vagyok hanem egy picit pufók/átlagos ember.


A nők is jobban értékelik és megnőtt az önbizalmam.

A barátnőmet egyáltalában nem zavarta, hogy nekem ő volt az elsőm. Sőt.. ha nem említettem volna, akkor észre sem veszi.

2017. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1-es: Jó neked.
2017. dec. 5. 21:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mire vársz, menj el. Semmit nem veszthetsz... nem értem miért húztad idáig? Nagyon max 25-ig szabad, de már az is nagyon kései, sok problémát okozhat.


Ne pazarold el a legjobb éveid.

2017. dec. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3-as: "nem értem miért húztad idáig?"


egyetem...


Mivel még soha nem volt barátnőm és már nem lehet és ennyi idősen már nem akarnak tanítgatni.

2017. dec. 5. 22:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezzel a felfogással nem is lesz.


Menj el gyúrni, szexibb lesz az alakod (nők általában szeretik az izmot :D) éééés jobb lesz az önbizalmad, ami sokat jelent.

2017. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A prostit miért húztad, úgyértem :)


Nekem is az egyetem volt a kifogás... de én már 23-24 évesen elhatároztam, hogy elmegyek lányhoz "edződni"... mivel a részegcsajozás nekem nem megy. Egyébként is nagy esélye a kudarcnak ha részeg a csaj, vica versa. Haverjaim miket éltek át.. pff.

Szóvak egykét megalázás és csúnya csalódás után döntöttem el, hogy elmegyek...de még évekig halogattam, hátha.

Ez beleivódik az agyszövetedbe. A szüzesség átitat, és ezért nem bírsz ismerkedni.

Tanulj a hibámból és menj el egy normális lányhoz.

Ha túlvagy rajta, akkor edzeni kell a tested és a lelked. Sokfajta edzésprogram van, nem csak a gyúrás. Lúzerként elkezdtem egy természetben is végezhető extrém sportot, amitől reszketett a lábam eleinte. Mára már rutinszerűen tolom, és ez kirúgdalt a komfortzónámból :) bátrabb is lettem.

A psziché edzéséhez meg pl csajozz neten, pörgesd ezerrel a Tindert, és koncentrálj a randikra és a mennyiségre. Túl kell élned az első 10/10-es pakkot. Avagy 10 csalódás egyhuzamban. Utána már mosollyal szarsz az egészbe, és lassan megjönnek a sikerek, ahogy nálam.

Ez szűzként nem ment volna. Legyen ez az első lépés.

Qúrva nehéz lesz utána felépítened magadat, de sikerülhet :)

2017. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem, 30 éves szűz férfi is keríthet magának barátnőt. 30 éves szűz nő is akad a földön, ebben biztos vagyok.


Nem a koroddal vagy a szüzességeddel van a baj, hanem a hozzáállásoddal. Nőként nincs bajom a szűz férfiakkal, a 30 évesekkel is csak azért, mert nem vonzanak a nálam 6-10 (vagy több) évvel idősebbek.

Ezzel az "úgyse lesz már barátnőm" hozzáállással viszont bőven lenne problémám. Nem tudom, mi okozza ezt a hozzáállást, de bármi is az, talán túl nagy jelentőséget tulajdonítasz neki. Egy jó pasi nem csak egy izmos testből meg helyes arcból áll, rengeteg más - és sokkal fontosabb - dolog létezik még ezen kívül. Nekem például az intelligencia és humor. Még egy nem olyan attraktív férfihoz is könnyen elkezdhetek vonzódni ha megnevettet és elkápráztat azzal, amit tud.

Másik példa: Tegyük fel, két különböző férfival randizgatok. Az egyik egy 10/10-es, aki nem nagyon törődik velem, a másik egy teljesen átlagos férfi, aki figyel rám, meghallgat, főz nekem egy citromos-mézes teát amikor beteg vagyok. Hiába olyan jó pasi az előző, a másodikhoz fogok jobban húzni.

Mindezzel csak arra akartam rávilágítani, hogy a képlet nem olyan egyszerű, mint amilyennek elsőre gondolhatod (jó test + helyes arc = siker, ezek hiánya = bukás).



Mindemellett már kaptál egy tök jó választ valaki olyantól, aki végigcsinálta.

2017. dec. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezekkel nagyon egyetértek.


Kár, hogy nincs több ilyen lány :)


Sajnos annak idején belefutottam nem egyszer és nem is kétszer olyanba, ahol a sete-sutaságom és a szüzességem miatt ment tönkre a dolog, és pont ez hiúsította meg a dolgot.

Tényleg érdekes, hogy ez a három lány tulajdonképpen fülig szerelmes volt belém. Szóval én még csak elveszett sem voltam annyira... csak sem a céljaimmal, életvitelemmel, sem a magánéletemmel nem volt oké semmi. Egy szakmával a kezemben botladoztam, amit utáltam.

Miközben szűzként és a fokozódó "kiszeretések" és csalódások után egyre nagyobb pszichikai teher vált urrá rajtam.

Tudom a prosti mint olyan egy nők számára brutálisam elítélt és lenézett dolog. Egyébként egy jófej, fiatal V. kerületi csaj, volt, csak pár hónapig volt fent, STD igazolással. Egyéjszakásom azóta sem volt, és úgy vélem józanul, tisztan ez nekem jobb élmény volt, jobban biztonságban éreztem magamat,.mint egy nagy elvárással bíró egyéjszakás. Nem vagyok rá büszke, de soha nem mondtam el senkinek sem, csak hogy egy egyéjszakás volt.


Egy szó mint száz, soha nem szabad a kapcsolayról lemondani, hiszen nincs is annál jobb mikor egy jófej lánnyal ébrédsz.

Soha nem a műanyag babákat kerestem, hanem a vicces, intelligens lányokat. Ilyenből van sok amilyen területen én dolgozok, főleg orvosok és tudományos terület... kiderült ugyan ezekkel a problémákkal küzdenek. Nagyon félénkek sokan, és a munkába menekülnek, sokszor évekig semmi kapcsolat mint nálam.

... viszont kellő rátermettséggel meg lehet hódítani az aranyos, szemüveges nerdy tudós lányokat is :D ...De nem egyszerű. Nagy kitartás kell.

2017. dec. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

(Bocs a hibákért késő van már)


Szóval srác, légy urrá a problémákon. Van kiút igen is. Csak ha majd ott állsz a randin, akkor tényleg legyen mögötted egy csillogó érdeklődő szem, érdekes szenvedélyek, álmok amiken épp dolgozol. Na ezen kell munkálkodnod. Ki kell találnod magad.

A "lakásos lány" és a szüzesség önmabában semmi, csak egy On/Off kapcsoló. Viszont egy tünete a személyiségednek. Ha teszel utána erőfeszíyéseket, akkor megérte bekapcsolni a lámpát :)

2017. dec. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 (és azt hiszem, 9) Lehet ám, hogy nekem azért nem probléma a szüzesség, mert szűz vagyok. Nincsenek különösebb elvárásaim, én se értek jobban a dologhoz. Nyilván bónusz, ha a férfipartnerem nem szűz, akkor legalább kettőnk közül valaki tudja, mit csinál.


Mindenesetre szóról-szóra igaz, amit leírtál, sokkal fontosabb a szilárd talaj, mint a szexuális tapasztalat. Egészséges önbizalma nehezen lesz valakinek úgy, ha azt se tudja, mit akar kezdeni magával.

Ebben a nerd-dologban is lehet valami, én sem egy tipikusan belevaló leányzó vagyok, nem is tudós, mondjuk. A félénk grafikus típus vagyok, aki beszélgetés helyett inkább firkál. Lehet, hogy az ehhez a témához való hozzáállás nagyon is függ attól, ki milyen személyiség... Tényleg lehet, hogy ilyen téren éri meg keresgélni, ha valakinek ilyen problémája van.


Nem tudom, nekem semmi problémám a hivatalosakkal, se azokkal, akik felkeresik őket... Nem az én dolgom. Nekem egy cseppet sem árt, ha valaki hivataloshoz jár, vagy ha egy nő így szerzi a kenyerét. Valamilyen szinten tisztelem őket, azért nehéz lehet idegen emberekkel összefeküdni, nekem biztosan nem menne. Ha ez nem elég, a dolog nem is veszélytelen.. Azt nem tudom, mások hogyan vélekednek róluk, mondjuk.



Ui. Nekem is bocsi, ha elírtam valamit, vagy ha valaminek nem volt értelme... Túlságosan 2 óra van ahhoz, hogy normálisan tudjak írni.

2017. dec. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!