Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek igaz az az állítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az az állítás, hogy minden nő csak egyszer használatos?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 22:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát eddig nem hallottam ezt az állítást de szerintem nem igaz.
2017. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 RRR ***** válasza:
100%

a lelki sérülteknek az...


amúgy nem

..

2017. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%
Igen,van benne igazság.
2017. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Miért egy nő szerinted olyan mint a műanyag étkészlet?...
2017. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Fuu, az ilyen felfogás mennyire undorító. Mi az, hogy egyszer használatos? Egy érző lényről beszélünk, könyörgöm. Ilyet csak az önkritikával nem rendelkező, hím soviniszta balfäszok állítanak, akik engem személy szerint nemhogy többször de egyszer sem kapnának meg. FUU
2017. dec. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Undorító ahogy jópáran a nőkről beszéltek illetve ahogy bántok velük. Én kérek elnézést az ilyen idióták helyett. Azt hiszitek a nőkről hogy szexrobotok akiknek az összes beteg aberrált vágyatokat ki kell elégítenie,plussz mosson meg főzzön rátok meg takarítson esetleg gyereket neveljen? Ezért van több nő barátom mert ennyi hülye férfi van aki így vélekedik. Lehet hogy ha megbecsülnétek őket akkor többre mennétek. Kíváncsi lennék kérdező hogy akkor anyád is egyszer használatos? 34 F
2017. dec. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Férfi létemre mondom , egy bunkó , primitív kérdező vagy.
2017. dec. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel agyturkászodat! Talán meg tud még menteni.
2017. dec. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira vacak veled a szex, tényleg könnyen lehet, hogy a nő másodszor nem ad esélyt sem. xD
2017. dec. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
6-os 7-es a nők nevében köszi!
2017. dec. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!