Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz az az állítás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az az állítás, hogy a Skorpió férfiak kedvenc étele a punci?

Figyelt kérdés

Na azért nem teljes mértékben szó szerint :D :D A trollok azért tutira rá fognak harapni... A napokban olvastam ezt valahol, egy Skorpiós kérdésnél, mikor nézelődtem velük kapcsolatban az oldalon és megtetszett. Az én párom tuti, hogy egy szexisten, szexmániás perverz állat, emellett szeret és tud is nyalni, vannak napok, amikor állandóan csak nyalna, közben kommentálja milyen finom vagyok, vagy épp azt mondja megesz, vagy miért nem hosszabb a nyelve, hogy tövig be tudjon nyalni, és akkora szája van, khm... az eszem megáll, mikor a virágos kertem teljesen eltűnik a szájában, nyalja, szívja, és közben még kommentálja is, hogy épp teljesen bekapta a "kis puncikámat" és sóhajtozik meg nyög mellé... Hihetetlen 😀😀😮😍

Szóval az én Skorpió pasimra tuti, hogy nagyonis igaz, de kíváncsi vagyok más Skorpió férfiak is ennyire punci mániások-e. (Nem mintha lecserélném, nincs se az a pénz, de az a nyelv...)



2017. szept. 29. 11:15
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
60%
Perverz!
2017. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak a skorpió férfiaké, teee!
2017. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Én november 10-i születésű vagyok (Skorpió...) és valóban.


SOKKAL JOBBAN SZERETEK PUNCIT NYALNI, MINTHA ENGEM SZOPNAK. És ez mellett amúgy is. Nekem az egy teljesen kielégítő szex, ha kinyalom a párom, aztán jól megdugom. Szopás nélkül is.


Igénylem a szopást is, félreértés ne essék, de 5-ből 1 alkalommal ha szeretném hogy legyen. Legyen néha, de meglennék nélküle sokáig is.


Annyira jó a pina. Imádom nyalni, ujjazni, birizgálni. A dugás mellett a szex egyik legjobb része a nyalás. Ez így van.

25/f, skorpió

2017. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt egy skorpio pasim, na ö nem is szeretett és nem is tudott nyalni. Ezért volt pasi... 😁
2017. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%

Azt ugye tudod, hogy a horoszkóp egy kitalált hülyeség, egy minden valóságot nélkülöző, tv újságot kitöltő bugyuta baromság? Jó csak gondoltam szólok, hogy a valóságban a születési időpontnak nincs köze a jellemhez, tulajdonságokhoz egyéb ösztönös vagy tanult készségekhez.

Mindenesetre köszönjük, hogy megosztottad milyen remek a nemi életed és add át a párodnak őszinte hátbaveregetésünket.

2017. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Hidd el, a Bak férfiak hegymászás közben is leqrnak frankón téged. :D
2017. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Á, előző, az oroszlánok....bárhol, bármikor, kézenállva, folyóban úszva..hahh, :)
2017. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%
Volt skorpió pasim. Hát neki a pizza és a vadas volt a kedvenc étele. De a jelenlegi oroszlán párom, húúúúú, egyszerűen tényleg bárhol, bármikor, bármilyen pózban, bármilyen szexre képes. A nyalást pedig mesterien műveli. Felfal.
2017. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

#3 én is november 10-én születtem :D


A kérdésre válaszolva, én is skorpió vagyok és végtelen ideig képes vagyok használni a nyelvem :) ...igaz én aztán nem ragadok le csak a puncinál, hanem szinte "Felfalom" az egész testét a lánynak. Nemegyszer sebesedett ki a nyelvem alatt a kötőfék ...ja és persze szeretek folyamatosan beszélni is a másikhoz. Vad és mocskos dolgokat ;)

2017. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

A kos meg az oroszlán. Sokkal dominánsabb mint a skorpió.

Nekem nem feltétlen jó... vagy is lehet nem mindenben. Kos a csillagjegy, oroszlán az acedense, elég brutális páros a kettő.

2017. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!