Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy soha életemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy soha életemben nem akartam kapcsolatot, csak szexualitást?

Figyelt kérdés

Én világ életemben csak jó barátokra vágytam, barátnőre soha. Valahogy nem tudom elképzelni, és nem is akarom magam kapcsolatokban.



24F



2017. dec. 9. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Normális.

Vannak ilyen emberek.

Én mondjuk Soha nem akartam férjhez menni.

Meg kérték márcegy párszor a kezem.

De tartom magam ahhoz hogy nem leszek senki asszonya babája cicája.

23N

2017. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A te dontesed, viszont a partnerednek ezt joga van tudni, es ne altass senkit csalfa abrandokkal. Akkor rendben van.
2017. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kb két éve vagyok így. Barátok vannak meg szex van. Párkapcsolat nincs. És nem is hiányzik. Volt elégszer. Szinte mindig rosszul végződött.

Ja és nőnemű vagyok.

2017. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es, én senkit nem verek át, nem az én stílusom, meg pitizni.


Prostikhoz járok inkább :)

2017. dec. 9. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Normális.

1es,3as merre laktok?

Nem találok a környéken stabil ilyen mentalitású partnert.

2017. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3 én is pont 2 éve vagyok szingli és a hátam közepére sem kívánnék egy kapcsolatot. A legjobb dolog szinglinek lenni :D Oda megyek akkor és azzal, amikor és akivel akarok, nincsenek kötöttségek, nincs féltékenykedés, nincs ilyen, hogy “jaj 2 órája nem írt vissza, már nem szeret?” és hasonló hülyeségek, nem kell azon agyalni meg problémázni, hogy vajon mivel dobjuk fel a szexuális életünket, mert már egymásra untunk. Ilyen veszély nem fenyeget.

21L

2017. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kotottsegek nelkuli szex egy ido utan nagyon kieget. Vigyazzatok.
2017. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 engem inkább az unalmas, rutinszerű szex éget ki.
2017. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tizenx évig voltam igy, meguntam. Akartam normális társat, párt, barátot, szexet egyben. Hál isten, megtaláltam! Nem engedem.
2018. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!