Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok itt van olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok itt van olyan aki 19-20 évesen vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék hogy hogyan sikerült, illetve a srácot nem zavarta.

2017. dec. 10. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Én 19 voltam. Egy hónap híján 20.

Mi az hogy hogy sikerült?

És miért zavarta volna a srácot?

Nem értem a probléma gyökerét...

2017. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Én is bőven elmúltam 19, amikor megtörtént.

A (már ex) barátom, akkor 24, szintén szűz volt.

Nem volt semmi extra, de az első alkalom nem is szokott az lenni.

2017. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%

Nincs..a mai lányon 14 évesen már lyukasak..amelyik meg nem az sír a gyakorikérdéseken hogy 17 évesen nincs pasija..


Nyomorék világ

2017. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Igen, a 19. évem közepén jártam.

Nem, nem zavarta, csak egy évvel volt idősebb nálam.

A részleteket meg nem kötöm az orrodra :D

2017. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

lyukasak :D

te kész vagy 3-as.

2017. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Exem 24 volt mikor megismertem, előttem nem volt még kapcsolata sem, pedig igen szép lány volt, csak annyira visszahúzódó, hogy sokan lepattantak róla. Majdnem én is, de elég kitartó voltam. Nem zavart egyáltalán, sőt kicsit örültem is, hogy én lehettem neki az első. Szép lassan hagytam, hogy feloldódjon. Aztán sz egyik szokásos esti pettingből rendes szex lett. Azt mondta nem fájt, csak egy pillanatra volt kellemetlen az elején.
2017. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen lányt. Semmi extra, ugyanúgy történt, mint bárki mással.
2017. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Én pont a 19. születésnapomon vesztettem el egy 32 éves pasival aki azóta is a párom. 🙂 Óvatos, tapasztalt volt. Így szuper volt az egész. Egyáltalán nem zavarta, sőt!
2017. dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
20 voltam, az első barátommal történt, nem zavarta egyáltalán. Igazából nem volt annyira emlékezetes, jó volt, de semmi extra. Később sokkal jobb lett. Amúgy már nem vagyunk együtt, de nem bántam meg hogy vele vesztettem el. :)
2017. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát én 19 évesen... bár úgy igazából nem. nagyon szerelmes voltam a srácba pettingelunk,de nem szerettem volna h betegye és mondtam neki h nem így akarom h megtörténjen,(mert nem jártunk) de mégis megpróbálta, épp egy kicsit elkezdte nyomni, fájt abbahagyta. A szuzhartya szóval még nem is sérült, annyira nem sikerült betennie. Azóta meg emiatt kiabrandultam belőle, h emberileg ilyen
2017. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!