Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek volt már dolgotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már dolgotok olyan prostival, aki élvezte is az együttlétet veletek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 10. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Igen

Általában akkor ha jól sikerül kinyalni...remegést, meg sóhajokat olyan szinten nem lehet megjátszani

2017. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Mind azt mondja, szakmától függetlenül.

Jó reggelt!

2017. dec. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem kiskunfélegyháza mellett volt egyszer egy kedvenc prostim (Anita)akinél sokszor megálltam 1 év alatt. vele valahogy más volt mindig mint a többivel ahol csak fizettem, dugtam és mentem. nagyon bejött a csaj és mindig érzelemmel teliek voltak a dugások, ment a tapi, csattantak a csókok, öleltük egymást mikor beleült, a lelkemet is kilovagolta. volt többször is hogy csak fél árat kért. háát éés utána 3 évet voltunk együtt. mikor összejöttünk abbahagyta miattam.
2017. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Útszélit megcsókolni azért nem egy életbiztosítás.:D


Elhiszem hogy helyes 15 éves roma lány volt ez az Anita, de azért na. Mégiscsak a kamionosfityma alá hagymaként berétegződött túrón cuppogott előtted. Aztán öblögetett egy kis faleveles pocsolyalével, utánaküldött egy Tipli feles vodkát, és utána jöttél te a csókcsatákkal. Talán Kalányos Romeo is megküldte a manduláit egy avas-nikotinos sorozattal még miélőtt kipattintotta a Ladából reggel

2017. dec. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
bocsi az off miatt, de a 4es válaszon percekig röhögtem :D :D :D
2017. dec. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A női orgazmust tökéletesen meg lehet játszani. Szerelmi kapcsolatban, házasságban is előfordul, hogy a nő szégyelli, hogy nem sikerül, azt gondolja, hogy az ő hibája, ezért mímeli. A prostiknál ez a szakma része, mindig elóadják. Nagyon ritka kivételtől eltekintve (lásd fentebb) nem valódi náluk.
2017. dec. 11. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és zavarna is.

Ha már fizetek, akkor nem érdekel, hogy neki jó-e, és zavarna is, ha rá is kellene figyelnem...

2017. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam meg sem próbálják eljátszani, mert Ő is és én is tudom hogy milyen béna vagyok...

Ha meg el is próbálná velem hitetni az nagyon égő lenne nekem és tudják, hogy még én sem hiszem el hogy amit művelek azt valaki élvezheti :/

2017. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!