Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy mindig csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy mindig csak a nőnek van orgazmusa, utána a férfinak nem csinál?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen, mondjuk házasságba? Mit szólnak ehhez a férjek? Milyen nő az ilyen, mi lehet az indítatása?
2017. dec. 11. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva gyakoribb... én önző dolognak tartom.
2017. dec. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Csak ilyen van. Ha a pasinak is jut orgazmus, az a ritkább... mondhatni kiváltság.

A nőknek csak elvárásai vannak, de a viszonzás nem az erősségük.

2017. dec. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2, nem tudom, honnan veszed, de nincs igazad. Én is #1-el értek egyet: az a gyakoribb, ha a nőnek nem jut orgazmus. Előfordulhat az ellenkezője, de ritkaság.
2017. dec. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tekintettel arra, hogy a férfi alapból úgy van beprogramozva, hogy az elsülés hajtja az orgazmushoz, és fordítva, ezért vagy nagyon jól bírja tartani magát, vagy nagyon rosszul csinálnak valamit. Viszont akkor meg azt nem értem, hogy a nő hogyan tudna kielégülni, ha a férfi sem tudott.


Vagy arra gondolsz, hogy a nő elvárja az ujjazást/orált, de nem adja vissza? Olyan sincs gyakran, mert általában aki nem akar adni, az kapni sem akar. Szóval nem értem pontosan mire gondolsz.

2017. dec. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Fordítva gyakoribb.

Elviszed kézzel szájjal vagy épp szex Ő eldurran Te meg a közelébe nem voltàl az orgazmusnak.

És eszébe se jut hogy viszonozza az Örömöt oldalra fordul és 5 perc után horkol


Olyan már volt hogy Ő kedveskedet véletlen csodafolytán. De arra már nem maradt idő hogy én is viszonozzam.

23N

2017. dec. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

igen nekem volt ilyen önző exem

mondjuk ő még inkább kislány az agyi szintje miatt, baromira éretlen volt egy kapcsolathoz 20 évesen

2017. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Van, hogy csak feleségemet elégítem ki és nekem nincs orgazmus, mert nem úgy van kedv, energia hozzá.

De olyan nem volt, hogy ő nem akarta volna befejezni nekem.

2017. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fordítva gyakoribb. Amit leírtál, azzal még nem találkoztam, de ettől még lehetséges.
2017. dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva sokkal gyakoribb, de én már tapasztaltam erre is példát. Volt egy párom aki rendszeresen késleltette az orgazmusát mert órákig akarta húzni a dugást, nekem viszont már fél óra után fájt a hüvelyem. Se kézzel se szájjal nem lehetett neki befejezni, mert direkt húzta hogy majd ő élvezkedik órákig, én viszont erre se képes se hajlandó nem vagyok. Ő a saját fassága miatt maradt rendszeresen kielégítetlen.
2017. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!