Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nincs önbizalmam csajozáshoz és a felkinálkozó szex lehetőségeket is visszautasítom?

Figyelt kérdés

És egyre drágább ruhákban járok, holott tisztában vagyok vele, hogy a normális embereknek nem ez számít... Nekem sem ez számít másokban. De valamiért úgy érzem mégis, hogy csak így nem lógok ki, de egy idő után mindig visszatér az erzés, hogy lenéznek, meg hogy alsóbbrendű vagyok a körülöttem lévőknél.

Meg egy 200 000+ forintos bőrdzsekiben is férfiatlannak érzem magam egy idő után, meg gáznak hogy én ilyet veszek fel, mikor arra csak a "valódi" férfiak jogosultak és hogy mit képzelek magamról.

Pedig mások szerint jóképű vagyok és szerintem sem vagyok csúnya ha egyedül nézem magam a tükörben.

De ha kimegyek az utcára akkor legszívesebben láthatatlanná válnék...


Nem vagyok szűz, de a próbálkozó szép lányokat visszautasítom és a lehető legigénytelenebb nőkkel szoktam szexelni (nem apoltság szempontjából).


Pl. én már elértem az adonis indexemet, de 160 cm mellett 85 kg-s csajokat dugok, meg ilyenek.


Meg pl. egy normál kozmetikus is szőrtelenít 10 000 Ft-ért kb. ugyanúgy, de én 35 000-ért járok, mert bár látom hogy nem ad semmi pluszt, rettegek hogy mégis, csak én nem veszem észre és mások meg igen és kinevetnek.



Mitől lehet ez és mit tehetnék ellene?


2017. dec. 11. 12:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
De vajon miért alakult ez ki nálam, ha nem nagyon lenne rá okom?
2017. dec. 11. 12:52
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
#1 mondjuk egy ilyen nő se szaparodik remélem, egyem azt az együtt érző pofid. Szerencsétlen kérdezőnek súlyos önértékelési gondjai vannak, kvázi lelki beteg, rúgj még rá attól leszel intelligens nő. (gondolom a 160cm 85 kg rész talát be, de mindenki érti mire gondol : (számára) jobbat kaphatna)
2017. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Hny éves vagy?
2017. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez egy valós kérdés, keress egy pszichológust, mert valami nagyon nincs rendben a fejedben.
2017. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
kérdező te meg ne 200k -s bőrkabátot vegyél hanem menj el belőle pszihológushoz, mert pár random élettelen net huszár nem oldja meg a gondod
2017. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Figyú, srác!

Menj el pszichológushoz. Segíteni fog felépíteni önmagad! Idő kell hozzá, de segíteni fog.

Bízz benne, és bízz magadban!


És foglalkozz kevesebbet másokkal, ne rettegj az ő véleményüktől, koncentrálj magadra.

2017. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok... A szüleim sem bantan velem kifejezetten rosszul, inkább olyan sehogy.

Viszont pszichológusnál többnél is voltam és az a baj, hogy a legtöbb olyan mint egy átlag felszínes ember.

Én pl. nem prostiztam soha, de gondoltam rá, ez is szóba került és olyanokat mondanak, hogy aki prostizik az autómatikusan egy személyiseg zavaros ember.

Meg sok esetben olyanok mint ezek a folyton beszélő, konteós, hihetetlen magazint olvasgató emberek.

Pedig a pszichológiát szeretem, de nagyon ritka lehet a jó szakember.

2017. dec. 11. 13:09
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

"Mit csináljak, ha félek a víztől, de meg szeretnék tanulni úszni?"

"Mit csináljak, ha tériszonyom van, de ki akarok ugrani repülőből ejtőernyővel?"

"Mit csináljak, ha el szeretnék menni moziba, de lusta vagyok felülni a villamosra"

"Mit csináljak ha töketlen vagyok és ehelyett inkább hülyeségeken filozofálok interneten, hogy tudjak kidumát keresni arra, hogy miért nem emelem fel a fenekemet és csinálom azt amiért rinyálok, hogy nem megy"

2017. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, ritka. Keresgélj tovább!
2017. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es lő és gól!
2017. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!