Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális anál szex után egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális anál szex után egy nagyon kis fájdalom?

Figyelt kérdés

Tegnap történt meg az első. Nem féltem tőle, én akartam. Őszintén rosszabbra számìtottam. Nem fájt egyáltalán és nem is volt az a huuuudek..vajoo érzésem sem, jò volt persze de semmi extra. Viszont ma reggel azért éreztem hogy történt ott valami. Persze nem ùgy hogy sem ülni sem járni nem tudok :D nagyon nagyon pici fajdalom, szòval tényleg csak egy olyan érzés hogy megtörtént a dolog. Ez normális? Komoly válaszokat :)

20/L



2017. dec. 10. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Igen
2017. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Ja. Ilyen az ha segbe ba...nak
2017. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg okés. Az én exeimnek kicsit véreskés is volt de nem fájt nekik csak a melegvíz csípte. Hó úton haladsz igy tovább
2017. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Én jól meg is forgattam volna óvszer nélkül tövig nyomva a répámat benned, de előtte szétnyaltam, ujjaztam volna az ánuszod.
2017. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem kakiltál be közben?
2017. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem vérzett meg nem is fájt..
2017. dec. 10. 18:28
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván, igen.

Azért talán idővel lehet, élvezni is fogod :)


Ha meg nem vérzik, akk semmi komoly nem lehet.

2017. dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az mindig sokat segít ha a lány akarja, és nem csak úgy belemegy mert a pasi erőlködik.


Az sosem normális vagy jó ha fáj. Az egy jel a testedtől..

Kérdés mit értesz fájdalom alatt. Konstans érzed, hogy szúr? vagy olyanra gondolsz, hogy maga a lyukat érzed, hogy ott van, és tegnap meg lett járatva?


Foglalkoztatok eleget a tágítással?

Volt-e rendesen és végig síkosító?

Mennyire csinálta keményen a barátod? Milyen vastag a pénisze?

Utóbbit csak azért kérdezem, mert ha vastagabb akkor azért nem árt, ha előtte már kicsit edzitek a feneked, ujjazással/dildóval már legalább hozzászoktatni a vastagabb dolgokhoz. Ilyesmi. :)


Mi úgy szoktuk csinálni, hogy a második menetben csináljuk popósba, akkor már annyira nem kemény a pénisz és könnyebb befogadni, nem olyan feszítő érzés.


Tényleg írd körül pontosabban az érzést amit éreztél ma reggel, vagy amit fájdalom alatt értesz.

2017. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Én eddig kétszer csináltam, de utána másnap én is éreztem. Nem kimondott fájdalom, csak éreztem, hogy járt ott valami. Szerintem az lenne a meglepő, ha semmit nem éreznél utána. :)
2017. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ne az a tipikus szuro fajdalom inkabb csak az hogy tenyleg jart ott valami nagyobb dolog. Nagyon sok sikositot hasznaltunk bar lehet kellett volna meg es lehet attol van.. persze dolgoztunk elotte majd 1 orat 1 ujj 2 ujj. A parom 2 ujja vastagabb mint a farka. Most gondolom azt gondoljatok milyen gizda kis farka van :D nem neem az pont jo az ujjai vastagok. Annyira nem volt bedurranva a farka nem feszitett annyira de bent volt szinte tovig de mindig kerdezte faj e de nem fajt tenyleg nem. Az biztos hogy nem vagyok hozzaszokva, de nem itt szeretnem abbahagyni. Hiszem hogy egyre jobb es jobb lesz :D
2017. dec. 10. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!