Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki szüleivel vagy lakótársakk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szüleivel vagy lakótársakkal lakik az hogy oldja meg a szexet?

Figyelt kérdés

Ha egyik fél sem rendelkezik saját lakással és mindketten vagy a szüleikkel vagy a lakótársaikkal laknak.

Ti voltatok már ilyen helyzetben?


2017. dec. 12. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Búvóhely?
2017. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Modeler ***** válasza:

Szerintem biztosan meg lehet oldani....

Csináljátok halkan.

2017. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Szobába be. Ajtó becsuk bezár. Esetleg valami tombolós zene és mehet a menet.

23N

2017. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért szerinted a szülei nem tudják, hogy miért mész oda?
2017. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én direkt ezért vettem anno zárat a szobám ajtajára. 24 voltam, nyilván tudták mit csinálok.
2017. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ajtó becsuk, bezár, es igykszunk tapintatosan halkak lenni. :D
2017. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amikor ott vannak halkan csinálni, amikor nincsenek mehet hangosabban is.

Koliban szobatársat elküldeni inni egy (két-három-négy...) sört.

2017. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az keres magának egy partnert, ugyanúgy mint aki egyedül lakik.
2017. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bemegyunk a saját szobánkba, becsukuk az ajtot olyankor kulcsra és csináljuk. Kicsit odafigyelunk, hogy ne legyunk tul hangosak. Esetleg ha nem tul feltuno, akkor feljebb tekerjuk a zenét a tévét. De néha épp az a feltuno hogy hirtelen elkezd bombolni valami :D

26F

2017. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszer egy párral laktam együtt, akik renszeresen szexeltek, miközben én is otthon voltam. :S A fiúnak rövid volt a farka, ebből kifolyólag mindig "tapsoltak", meg a nő hangosan hangokat adott ki... Szóltam nekik, erre csak annyi történt, hogy a nő sokszor visszafogta magát, de még így is időnként hallottam a hangját, érdekes, a pasi tudta csendben csinálni, nem tudom a nő miért nem?, na mindegy, a tapsoltást azonban sajnos nem tudták abbahagyni anatómiai okokból kifolyólag. De már elköltöztek szerencsére.

A mostani lakótársamat is hallottam már szexelni, csak egyszer szerencsére, de az nem állandó barátnő volt, csak valahogy felszedett egy csajt, szóval egy alkalom volt, akkor azt hallottam, amint épp orgazmusa van. Beszarás, mi a lófasért nem fogja vissza magát, ha egyszer más is tartózkodik a lakásban. Hülye, bunkó. Ők nem tapsoltak, feltételezem neki hosszú a farka.

2018. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!