Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti járnátok olyan fiúval, aki 30 körüli, de még a szüleivel lakik?

Figyelt kérdés
2016. jún. 8. 06:46
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
94%
Sokan vannak igy mert draga az alberlet
2016. jún. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Én legszívesebben egyedül élnék,és szerintem nem jó és nem is működőképes egy kapcsolat,amiben anyagi kényszer van.

Magyarra fordítva,nem akarok összeköltözni senkivel csak azért,hogy kitudjam fizetni az albérletet,mert a melegeknél nem tartósak a kapcsolatok,lehet pár hónap múlva szétmentek,de az albit fizetni kell.

Én meg nem szívesen laknék haverokkal,meg lakótárssal,nem szeretek idegenkkel lakni,akkor már inkább szülők.

Ha saját lakásom lenne,nem érdekelne,mert akkor ugye nincs meg a kényszerérzet....


Ha jobban belegondolok szerintem az együttélés megrontja a párkapcsolatokat..

A szüleim is csak azért nem váltak még el,mert apám ilyen "hétvégi apuka"volt,amúgy megőrítenék egymást...

2016. jún. 8. 07:32
 3/48 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom a melegeknél ez mennyire elfogadott,heteróknál azt hallottam,hogy ilyennel szóba sem állnak,ha valaki az anyjával él...
2016. jún. 8. 07:34
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak a heteró világról tudok nyilatkozni, de ott egyértelműen megvan, hogy aki 30+-osan még otthon lakik a szüleivel, azzal nem állnak szóba. És az érdekes, hogy általában nem azért mert azt vonják le, hogy nincs pénze a másiknak, hanem azt, hogy leélte majdnem a fél életét és nem tudott magának semmi egzisztenciát teremteni, így miféle kapcsolatra lehet képes?


(megjegyzem végig a férfi részről beszéltem. ha a nők otthon laknak az kevésbé tekintik problémának)

2016. jún. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
0%

"olyan fiúval, aki 30 körüli"


Lol. 30 körül már kinőttél a fiú-korból, apa. Vagy majd hetven évesen is kissrác leszel?

2016. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Az már engem is jobban zavarna, ha valaki 30 évesen még mindig fiúnak hívja magát.
2016. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha van keresete, akkor nem zavarna, egyébként pont erre a korosztályra bukok. 19f
2016. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
16%
És a szüleid előtt akarod a fiúdat farbatúrni? Vagy esetleg őt cumizni? Az elég kínos lenne.
2016. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
90%
Fiú és lány! Én nem tartom gáznak a szóhasználatot nála! Kisfiú lenne gáz! A férfi nekem pl csak erős izmi pasikra passzol! Lehet ő nem az
2016. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

28 vagyok...nem hinném,hogy öreg lennék a fiú szóhoz.

Azért nem fogok albérletet fizetni,hogynszexelhessek.

Akkor elmegyek szállodába,az is olcsóbb,vagy olyanhoz megyek,akihez lehet....

2016. jún. 8. 18:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!