Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is volt már, hogy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is volt már, hogy nagyon kedvetlenné váltatok azért mert nem találtatok egy helyes, kedves, aranyos lányt magatoknak?

Figyelt kérdés
Járok az utcán, sok szép, csinos, mosolygós lányt látok, nekem meg soha nem jött még össze az, akire igazán vágyok.
2017. dec. 13. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit magabiztosabbnak kellene lenned. Én mióta csajozok, nem voltam 2 hónapnál tovább szingli. Mindig is nagyon jó nőim voltak. Ott a haverom, elég csúnya gyerek és még nem is sportos, pénze sincs sok, de olyan női szoktak lenni, hogy eldobom az agyam. A titka pedig a brutálisan jó duma. 10 perc alatt felszed egy csajt a marhája.
2017. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekelne: mit teszel azért, hogy összejöjjön az, akire igazán vágysz? elhalmozod bókokkal, ajándékokkal, akár a holdat is lelasszóznád érte, ha kell minden nap szerelmet vallasz neki VAGY csak otthon ülsz és várod, hogy sültgalamb a szádban landoljon?
2017. dec. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
"Otthon ülök". Sajnos. De inkább csak azért mert nem tudom hol tudnék ismerkedni. Egyedül mégsem fogok buliba menni.
2017. dec. 13. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor jársz azon az utcán, mosolyogj rá párra, amelyik vissza mosolyog, arra köszönj rá...

S így tovább!

2017. dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!