Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem sikerűl találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerűl találni nagyon helyes, rendes, aranyos "high quality" pasikat?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesit hogy 2 éve már erőteljesen próbálkozok, már felregisztráltam magam az összes létező társkereső oldalra "plussz" teljesen felvállaltam magam munkahejen, facebookon mindenhol és semmi? Mi lehet a baj? Hol rejtőznek a melegpasik?

2016. dec. 1. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy a "high quality" ösztönösen kerüli a "low class"-t.
2016. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
azért mert high quality-nek hívod
2016. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Trollok kiméljenek.. :(
2016. dec. 1. 16:32
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, te kaptál olyan visszajelzést másoktól, hogy a "high quality" csoportba tartozol? Minden rosszindulat nélkül kérdezem
2016. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki high quality partnert akar magának, a probléma ott van, hogy nem mindenki high quality:)
2016. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
elsővel értek egyet, attól, hogy te high-quality-t keresel, nem biztos, hogy ők is téged hasonszőrűnek találnak
2016. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azèrt egy high quality pasinak le kéne tudnia írni helyesen azt hogy munkaheLY!!

Jèzus...

2016. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nem trollkodtam, vedd teljesen komolyan
2016. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt: te "high quality" vagy, vagy csak te tartod magad annak? Minden hátsó szándék nélkül kérdezem.


Másrészt: bocs, de ha ennyire rágörcsölsz, akkor még szép, hogy nem jön össze semmi.


Az igényeket pedig nem kell az egekbe növelni (ezt persze nem úgy értem, hogy érd be egy lerobbant papával), mert egyáltalán nem biztos, hogy a szerinted "high quality"-nek tartott emberek tényleg "minőségiek", vagy csak "arany külső sötét belső" emberek. Mellesleg az elvárásokat ahhoz igazítsd, hogy te mit tudsz adni az elvárásaidért cserébe. Ha semmit, vagy csak egy átlagos srácot, akkor ne várj "high quality"-t.

2016. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 teencurious ***** válasza:
100%
Túl nagyok az elvárások. Ne csodálkozz ha így sohasem lesz senkid.
2016. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!