Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Attól fél, hogy beleszeretek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól fél, hogy beleszeretek? Vagy csak már szimplán nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Szóval... benne voltam egy szexkapcsolatban egy sráccal, amikor találkoztam ezzel a másik sráccal, akivel csak egy picit beszéltünk, elkérte a számomat, és utána sokáig próbálta elérni, hogy találkozzunk, viszont nekem az első srác miatt nem igazán volt kedvem hozzá, szóval mindig lemondtam, de aztán annyit keresett, hogy a végén azt mondtam, hogy rendben, oké találkozok vele. Ő azonnal azt szerette volna, hogyha felmegyek hozzá, de mondtam, hogy inkább sétáljunk, vagy üljünk be valahova, szeretnék beszélgetni kicsit, mert azért mégiscsak egy idegen, persze neki ezt nem így mondtam, és nem terveztem, hogy így lesz, de aztán mégis felmentünk hozzá, és lefeküdtünk. Ezután többször kerestük egymást, de általában megint én mondtam le. Majd az első srác rákérdezett nálam, hogy amúgy szoktam-e lenni másokkal is, és nem tudtam hazudni neki. Ő erre azt mondta, hogy nem akar többet látni, pedig nagyon hangoztatta, hogy nem akar szexnél többet, és nem is beszéltük meg, hogy mik a feltételek, mert még nagyon friss volt a dolog.

Ezután megint akart velem találkozni a másik srác, akivel már úgy gondoltam, hogy jobb, ha letisztázom a dolgokat, és megkérdeztem, hogy mit gondol erről, és mondta, hogy ebben pont az a lényeg, hogy nem csalod meg a másikat, hogyha másokkal is lefekszel, és hogy neki ez így rendben van, és mondtam, hogy nekem is, és hogy én is ezt gondolom. Aztán megint találkoztunk, és szerintem nagyon jó volt a szex, de a végén, amikor már mennie kellett volna, én nagyon marasztaltam, és sokat ölelkeztünk még utána, és bár nem úgy tűnt, mint akinek ellenére van, azt mondta, hogy "Ne csinálj úgy, mintha ez lenne az utolsó, nem jó". De közben egyáltalán nem úgy viselkedett, folyamatosan ölelgetett, meg csókolóztunk. Na mindegy, utána én kerestem, hogy nem találkozunk-e aznap este, de már csak másnap látta és nem válaszolt. Utána megint én írtam neki, de mondta, hogy elutazott külföldre (egyébként mindkét srác külföldi), és hogy majd csak ezen a héten jön, érdeklődött, hogy mit csinálok, és én írtam neki, hogy épp törölközőben vagyok, vizes a hajam, mire beindult és képet szeretett volna, de nem küldtem neki, mert nem nagyon szeretek képet csinálni magamról és amikor megkérdeztem, hogy melyik nap jön, arra már nem válaszolt.

Tudni kell, hogy az elején nagyon határozottan kijelentette, hogy nem akar kapcsolatot, és mondtam, hogy én sem, és hogy nekem ez így teljesen rendben van, de mintha attól félne folyamatosan, hogy beleszeretek és arra gondoltam, hogy talán már ezért nem keres egy ideje. Viszont nekem baromira hiányzik, egy kicsit ő, de úgy maga a szex, főleg vele. És egyébként már visszajött, mert láttam a belvárosban.

Nem tudom, mert közben nem akarok nagyon nyomulni, mert az rendkívül taszító tud lenni.



2017. dec. 15. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt elolvasni xD
2017. dec. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
IQ nuku
2017. dec. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
😂😂😂 Annyira vicces, ahogy itt ítélkeznek az emberek. Elég siralmas...
2017. dec. 15. 01:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De sajna az IQ sem pótolja a tapasztalást.De majd ővele ez másképp lesz úgy érzi,hát nem,nagyon nem egyszerű pálya ez.De ha más nem az élet megtanítja.
2017. dec. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a siralmas, amit te müvelsz. Le se tojnak a pasik, megdugnak, amikor kedvük van, de másra nem kellesz. Fogd fel!
2017. dec. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj aki kritizált az segített.Ha kapcsolatra vágysz nem lehet két folyóban egyszerre lépni.Jót is akarsz szexelni de nem akarsz könnyű préda lenni,mert azzá válsz,azt mutatod ki akár tudat alatt is.Majd azzal akivel minden rendben,de ha csak ezt látják benned még azt is elveszíted akivel rendben lenne.
2017. dec. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok:

Hát mit mondjak még erre ?

Még az elején megmondtam a lényeget...

Tipikus nő - nem tudja mit akar és mikor, de ha nem kapja meg, akkor nagyon mérges lesz :)

2017. dec. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Követni sem bírom...
2017. dec. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ramone ***** válasza:
81%
Sosem láttam még élőben agy nélküli elő szexbabát... Van kedved találkozni? Sètálnánk egyet ilyesmi :D
2017. dec. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Kinek kellene egy nő, akit folyamatosan kúrogatnak szexkapcsolatban és apácaként viselkedik, mivel semmi libidója nincs már ezek után?

Nekem nem lenne erőm ilyenekre.

2017. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!