Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvételnek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvételnek van felára bizonyos életkor felett?

Figyelt kérdés

Mivel barátnőm már nem lehet, ezért kell ehhez az eszközhöz nyúlni.


30+ felett



2017. dec. 15. 23:29
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:

veszélyességi pótlék v. mi?

..

2017. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet barátnőd?
2017. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert ebben a korban már úgysem tanulod meg azt, amit 16 körül kellett volna...
2017. dec. 15. 23:35
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Miért lenne? Felhivod a kiválasztott lányt és megkérdezed töle!
2017. dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Ismered azt a mondást, hogy sosem késő?

Csak legyél tökös!

2017. dec. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

A fehér akkor alap és nincs felár...

A szürke és ott van, hogy "(ha megkérsz)" akkor extra. Általában + 5000 Ft.

Ha átvan húzva vagy nem szerepel a listán, akkor nem vállal szüzeket.

Az átlag egy óra amúgy meg 15-20 000 között van és akkor, ha olyat választassz akinél extra a szüzességelvétel (én azt mondom, hogy olyanhoz menj akinél alap) akkor az általában + 5000 mint írtam.

De kérdezd meg telón.


És ne trükközz! Mindenképpen mond el, hogy szűz vagy.

És lehetőleg inkább idősebbhez menyjél, mert Ő már valszeg tapasztalt ilyen jelenséget, hogy 30+-os szűz míg egy tizen-huszonéves csajszi nem biztos.


Ha mégis fiatalhoz mennél, akkor írj privit és elmondom én kivel veszítettem el.


Viszont elsőre ne annyira jó csajt válassz, sőt.

Az ilyen lúzerelnél mint mi az nem a legjobb döntés, egy ducibb, átlagosabb, csúnyácskább, lehetőleg minnél beválalósabbnál nem lesz annyira kisebbségi komplexusod és így nem is izgulsz majd annyira.

Aztán jöhetnek a jobbak is.


Olyanhoz lehetőleg ne menj aki tíltja az értékeléseket, bár ilyenből is tudok pár jobbat, megbizhatót ennek ellenére.

Azt is figyeld, hogy mennyi a "elutasított" értékelése, azokat kicsit bonyolúltabban, 3 katzintással és egy kis görgetéssel tudod olvasni.


És azért azt is figyeld, hogy mit attak meg kor limitnek...

2017. dec. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Omg! Bocsesz az elírásokért, késő van...
2017. dec. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudom, miféle felárakról meg hülyeségekről beszéltek ti. Vagy ti magatok közvetítetek szexuális szolgáltatást, ami illegális? Csak szólok...


Barátnőt attól még szerezhetsz. Hülyeség, hogy barátnőd már nem lehet, bármikor lehetne. Bár nem ez volt a kérdés, meg lehet találni az okát, miért nem volt eddig és orvosolni. De ha olyannal akarod, akiben naponta több farok megfordul, és nem hányod el magad az ilyentől, te tudod...

2017. dec. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó én onnan rudom, hogy lakásis prostitualtak szolgáltatását igenybe szoktam venni, ami nem illegális! Meg maga a prostitució sem, csak a kerítés...

És az árak, szabályok nagyjából mindenhol megegyeznek.


Barátnője, vagy szexpartnere 30 éves szűzként pedig millió az egyhez, hogy lesz.

Be került egy olyan pszichológia örvénybe emiből csak egy prosti tudja kihúzni, ez részben a társadalom és igen, részben az Ő hibája is. De ez van...

Senkonek nincs joga ítélkezni felette, ha Ő prostihoz akar menni az az Ő ügye.

2017. dec. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Így van. Lehet orvosolni a problémát, de előbb kell a rásegítés. Meg persze ha komolyan akar változtatni a dolgon.


Szerintem az hülyeség, hogy nem lehet barátnője az embernek 30 évesen először. Csak ha nem vagy jó pasi, akkor rengeteg más területen kell kompenzálni. Egzisztencia, humor, érdekes szenvedélyek, egyéni stílus, sok barát stb.


Ha nem derül ki a szüzességelvesztés módja, onnantól nem lesz probléma

2017. dec. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!