Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka, hogy bizonyos nők ilyen jól tartják magukat még 50 felett is?

Figyelt kérdés

A hétköznapi életben is lehet találkozni jó karban lévő ötvenesekkel, de én most a celebek háza táján néztem körbe ezügyben. Horgas Eszter szerintem nagyon vonzó még most is, Bíró Ica, Sütő Enikő szintén, Szűcs Juditot pedig még szerintem a hatodik X-en túl sem zavarnánk el, igaz, férfitársaim? Karda Beán már látszik a kor, de ha néhány évet visszamegyünk az időben, még ő is eléggé rendben volt, de Medveczky Ilonának sem volt szégyenkeznivalója mondjuk még 10 éve. Lehetne még sok példát felhozni. Ezeknek a nőknek(és érdekes módon főleg a szőkéknek) mintha a génjeibe lenne kódolva, hogy nem tudnak megöregedni, vagy legalábbis olyan látványosan nem.


Személyes kedvencem Horgas Eszter fuvolaművész, aki pár éve volt benne a Hungary's Got Talent zsűrijében, de irtózatosan jól nézett ki. Fel nem fogom, hogy csinálja, hogy nem fog rajta az idő.


Mit gondoltok erről? Egyáltalán jól látom ezt? 34 vagyok, nem bukom alapvetően a jóval idősebb nőkre, egyszerűen emellett szó nélkül nem tudok elmenni. Hogy csinálják, hogy még most is ilyen kívánatosak, vonzóak tudnak lenni? Mi a titkuk? Szerintem ezt sok hölgy is szeretné tudni.



2017. jún. 7. 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Pènz pènz pènz ès pènz kèrdèse,meg eltökèltsèg,edzőterem.
2017. jún. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hollywoodi színésznőket direkt nem írtam, mert ott a botoxkezelésnek elég nagy hagyományai vannak. Ilyen szempontból meg elég csalóka, amit látunk(mesterséges visszafiatalítás). Itthon nem hinném, hogy ez jellemző lenne.
2017. jún. 7. 12:00
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
A celebek azért ilyenek, mert van egy csomó idejük és pénzük, tudnak mindenféle kezelést fizetni, van idejük sportolni napi több órát. Ezenkívül fontos odafigyelni a sok alvásra, vízivásra, kevés alkohol stb. De szerintem ilyen látványos eredményt csak beavatkozásokkal lehet elérni...
2017. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%
Genetika
2017. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
3%
Genetika illetve jól vannak megqúrva. :) Volt magyartanárnőm 57 éves nő, kinéz vagy 45nek.
2017. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Elmesélem. A pénz!

Egyrészt: nem kell nekik 8 órás munka után még otthon takarítani, főzni, mosogatni. Nem szakdnak meg a túlórában van három műszakban, hogy enni tudjanak adni a gyereknek.

Nincsenek túlhajszolva. Kialussza magát, ráérősen eszik, nem stresszel a számlák miatt.

Másrészt: van pénze arra, hogy szép legyen. Nem csak a plasztikai műtétekre gondolok. Kozmetikai eljárásokból sem ár alapján válogat. Bármilyen drága krémet megengedhet magának. Maszíroztat, edzeni jár.


Az sem elhanyagolható, hogy a felsorolt hölgyek között nincs mindenkinek gyereke. Az se csak a hason és aellein hagy nyomot. A rengeteg éjszakázás éveket vesz el az életünkből.


Azt pedig ne felejtsd el, hogy ez a "munkájuk", hogy jól néznek ki. Nem engedheti meg magának, hogy felszalad pár kiló, és "majd hétfőtől" diétázik.

Persze nem paprikás krumplit eszik ebédre. Neki nem gond decemberben paradicsomot venni, vagy egy kiló lazacot bármikor.


Nagyon kevés nő van, aki ilyen életmód mellett ne lenne bombázó 50 évesen is.

Csak a legtöbb azt se engedheti meg magának, hogy kipihenten ébredjen, és havi 30-40 ezret tudjon költeni magára.

2017. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az én nagyim 71 évesen is jobban néz ki mint más 50-en.
2017. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Brad Pitt 53 éves.

Dwayne Johnson 45

Orlando Bloom 40

Soroljam még? Az átlagos pasik a fasorban sincsenek, 30 évesen elbújhatnak mögöttük. Tudod, mi a szomorú? Hogy még magyar celebet se tudok felsorolni, aki illik a sorba, nem hogy átlagos pasit!

2017. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Celebek között nem nehéz olyan nőt találni, aki jól tartja magát. Mindig lesznek "rajongóik", akik hajlandóak őket pénzzel megsegíteni, meg ők maguk is keresnek pénzt. Pénzzel meg sok mindent lehet kezdeni. Meg tudják venni a legminőségibb piperecuccokat, krémeket. Tudnak botoxoztatni, plasztikáztatni (a felsoroltak között van pár, aki biztosan plasztikáztatott), úgy meg elég könnyű jól tartani magát az embernek. Az sem elhanyagolandó szempont, hogy mi általában akkor látjuk őket, amikor a tévében vannak meg a Story magazinnak adnak interjút, és hát akkor azért ott van egy sokfős szépészeti stáb is, akik pontosan tudják, hogy milyen sminket, frizurát érdemes rájuk tenni, frissen vannak fodrászolva, sminkelve, és nem a legolcsóbb avonos meg essence-es cuccokkal. Plusz van olyan is, akinek jó a genetikája.


Ami még eszembe jutott, hogy sztem sokuknál alapvetően munkaköri elvárás, hogy eddzenek, ez is benne van a fizuban, és nem otthon tornázgatnak a Rubint Réka-DVD-re, hanem személyi edzővel vannak. Addig egy átlag hasonló korú nőnek még a munkája mellett kellene eljárnia sportolni, amit nem mindenki tud megtenni, mert nincs rá idő a gyerekek meg a párja mellett... vagy ha tud, akkor sem olyan minőségben (koncentráltan), mint a sztárok.

2017. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Amúgy meg az is teljesen igaz, amit a 6. ír alul. Sok pénzzel sokkal könnyebb egészségesen, változatosan, mégis táplálóan étkezni.

Én is igyekszem egészségesen enni, de néha majdnem elájulok, milyen árakat látok. Tavasszal 900 Ft egy fonnyadt padlizsán. 1600 Ft kb. egy egy embernek elegendő lazac. Télen, ha paradicsomot akarsz venni, olyat, ami szép és finom is, hujjujj. Akinek nem kell kétszer meggondolnia, hogy mire költ, az vehet minden napra egészséges dolgot. De pl. egy 3gyerekes családanya az azt fogja nézni, hogy jön ki úgy a fizetésekből, hogy senki ne éhezzen otthon.

2017. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!