Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szegény lányokat sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szegény lányokat sokkal könnyeben lehet elcsábítani mint a gazdag lányokat? Pl egy hajléktalan nőnél lenne esélyem?

Figyelt kérdés

A múlt héten voltunk szolnokon karácsonyi bevásárláson és sétáltunk egy utcában amikor egy fiatal 20-25 év körüli lányt láttam ahogy a kukában kotorászot keresett valamit koszos piszkos volt a ruhája a kabátja ki volt szakadva kb 2 métere mentünk el mellette de lehetett érezni azt a büdös szagot ami a hajléktalanokból szokott jönni de amúgy szép fiatal nő volt.

Ilyen szegény hajléktalan reménytelen helyzetben lévő nőket sokkal könnyebb elcsábítani mint a gazdag elkényeztetett nyávogos nyafogós fiatal lányokat?

Akiknek már az is baj ha egy pasinak nem a legújabb Iphone-ja van hanem régebbi.



2017. dec. 16. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nem véletlenül van az sem, hogy a sok strici a gyermekotthonokból hozza el a sok gyereket.
2017. dec. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Miért gondolod, hogy könnyebb? Ha az ember rossz helyzetben van, akkkor háttérbe szorítja az ilyen jellegű igényeit, mint a társ találás, szórakozás, szexuális örömök. Szerintem azért kotorászik a kukában, mert nincs mit ennie, és egy tál meleg ételre jobban vágyik, mint egy orgazmusra. (Gondolj a Maslow piramisra...)


Ne az alapján válassz társat, hogy kit mennyire könnyen kapsz meg!


Ha sajnálod a lányt, adj neki pénzt, vagy ennivalót, kínálj neki munkát, szerezz neki szállást, vidd el neki a felesleges ruhadarabjaidat, vagy akármi. De ne akard kihasználni a helyzetét. Nem lenne egy kiegyensúlyozott kapcsolat, ha egyébként a lány tőled függne anyagilag, nálad lakna, mert máshova nem tudna menni, stb. Hidd el, később nehéz lesz tükörbe nézni, ha ilyesmit csinálsz.


És az megint más, hogy ha segítettél neki, és megismerkedtek, aztán alakul valami a kölcsönösség jegyében - de semmiképpen nem azért, hogy "meghálálja", hogy segítettél - akkor az már lehet alapja egy kapcsolatnak.

2017. dec. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Szegény barátnöt keresek

33F

2017. dec. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

igen, de nem emiatt kell rajta és így segíteni se magadon se máson.

ez kihasználás. ő se fog téged szeretni, csak kihasználja, hogy te pénzeled. aztán meglop nagy valószínűséggel, nálad dugja el a drogot, viszi a többi csövi haverját a lakásodba.

2017. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Erről eszembe jutott Don Danbury, amikor haza vitt egy csöves csajt. :D
2017. dec. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Te aztán szociálisan ultraérzékeny vagy...

Jah. Nem.

Van neked agyad? Ha van, miért nem használod?

Szerinted, aki kukában kotorászik, hogy ehessen, annak mennyi agysejtje foglalkozik a kúrással?

Néha nem ártana, ha átgondolnál dolgokat, fontossági sorrendeket, ilyesmit.

2017. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Alex Fly ***** válasza:
100%
Ha olyan könnyen kapható lenne, akkor valószínűleg nem a kukában kotorászna, hanem talált volna egy "szponzort"...
2017. dec. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a nőt előbb alkoholelvonó kúrára kellene vinned, és csak utána gondolkodhatnál azon, járjál-e vele vagy sem. Mit gondolsz, valaki miért a kukában kotorász? Mert normális életet él? Lehet,hogy kábítószeres, de nem normális ember, az biztos. Sajnálatból foglalkozhatnál ilyennek is, de elvonóval kellene kezdeni. És taníttatni kellene, mert egyáltalán nem biztos, hogy a 8 általánosa is megvan.
2017. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nekem mindegy csak nő legyen lehet retkes büdös dzsúvás nekem mindegy hogy alkoholista vagy nem én nem vagyok válogatós kicsit bánom hogy nem mentem oda hozzá adtam volna neki egy 5 ezrest biztos lepipázott volna a kis erdőben :)
2017. dec. 17. 12:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudod van az a mondás, hogy "Könnyen jött, könnyen megy." :))
2017. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!