Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nő az idősebb? Mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő az idősebb? Mennyi korkülönbség ami még elfogadható?

Figyelt kérdés
2017. dec. 16. 15:49
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
100%
kinek mi
2017. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
milyen kapcsolatban?
2017. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Hát azért ne úgy nézzen ki a pasi mellett mintha az Anyja vagy a Nagymsmája lenne mert az gusztustalan. Ugyan ez a helyzet ha férfi idősebb

23N

2017. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha két ember szereti egymást, vagy valami működik köztük, akkor teljesen mindegy.

A jelenlegi partnerem 12 évvel fiatalabb nálam.

Ő egyetemista, én pedig 34 vagyok.

2017. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
nekem egy nálam 22 évvel idősebb nő vette el a szűzességemet az irodája padlóján. utána még többször találkoztunk, hogy megtanítson dolgokra, hogy ha majd lesz barátnőm, akkor tudjam, hogy kell neki örömet szerezni. nagyon kedves és türelmes volt velem, nagyon jó volt együtt.
2017. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerek párt,akik 12 éve együtt vannak 14 évvel a nő javára es van 2 gyerekük.Anyukám is idősebb apukámnál 7 évvel,25 éve együtt vannak.
2017. dec. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!