Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek mekkora a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mekkora a max korkülönbség ami még elviselhető egy kapcsolatban? Mi lehet vonzó egy idősebb pasiban?

Figyelt kérdés
Elfogadott egy ilyen kapcsolat vagy titkolni kellene?

2017. okt. 25. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 8-10 év még normális, 15 év az elfogadható. De a nagy korkülönbséggel problémák jönnek elég hamar...
2017. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Nővérem párja 29 évvel idősebb nála.

Mikor megismerkedtek tizenévvel ezelőtt, még nem volt ennyire gáz a helyzet. De most már nővérem csapdában érzi magát. Már van közös gyerek is, és az öreg meg már inkább nyűg, mint egyenrangú élettárs.

2017. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én barátom 8 évvel idősebb, szerintem ez még nem olyan vészes, bár néha érződik a különbség. (26-34) pl a baráti körünk merőben eltér, hisz neki főleg családos barátai vannak, az én barátaim pedig most kezdtek el csak dolgozni pár éve, első komoly kapcsolatokon vannak túl, tombolnak, buliznak. Konkrétan esetünkben azért is kicsit látványos, mivel nekem nagyon fiatal az arcom, neki pedig idősebbnek tűnik.


De összesítve működik, úgyhogy szerintem ennyi belefér.

2017. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

2-5 év a normális

5-10 év még elfogadható

10 év felett viszont jönni fognak a gondok. Egy 50 éves nő még lehet szexelne de lehet a 65 éves úr már nem fogja birni kiszolgálni

2017. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Max. 4-5 év az ideális.

10+ hosszútávon nem fog működni, ha együtt is maradnak hamar úgy fognak járni, mint a 2-es nővére.De szerintem ritka aki szerelemből megy bele egy ilyen (15+os)kapcsolatba,a pénz meg úgyis kitart akkor is ha a "férfi" már papi.


Egy pár évvel idősebb férfiban, aki még a korosztályom,(ez nálam 20-25 év) ugyanaz a vonzó mint ami általában vonzza a nőket, vonzó külső,sárm stb.


Egy jóval idősebben már csak az anyagi javai, a könnyű pénzszerzés, vagy az ha eltart a vonzó.

20/L

2017. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

futó kalandnak azt mondom tök mindegy mennyi a korkülönbség, addig amíg mind a kettő jól érzi magát, ad valami különlegeset a kavarás, addig hajrá!


hosszú, komoly kapcsolatnál szerintem a 10 év feletti különbségnél már jönnek problémák, generáció gap, felfogás különbség, család problémák stb. Lehet éppen akkor minden passzol, viszont tényleg sokan nem gondolnak bele, hogy 10-20 év múlva viszont lehet óriási problémák lesznek csakis a korkülönbség miatt. (ahogy az egyik előttem lévő is írta)


Azt pedig, hogy a másik mit talál vonzónak egy nála idősebb személyben??? :) Hát elsőnek is egyéni beállítottság, de általában a határozottság, a függetlenség, a komolyság és kicsit a "na ő már igazán idős felnőtt" látszat. Ebben van valami "perverz" :)

(ezen felül lehet te is "felnőttebnek" érzed magad)

2017. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam 10 év a határ.

20/L

2017. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!