Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy emiatt nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy emiatt nem merek kapcsolatot keresni? Ti mit tennétek? N.

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot szeretnék, párkapcsolatot. Csak az a helyzet, hogy pár hónapja lettem kigyógyítva depresszióból, és azóta nagyon rendbe szedtem magam, viszont az önbizalmam az annyi, hogy semennyi. Szomorú nem vagyok emiatt, nem is hangoztatom, csak látják rajtam, és úgy veszem észre, hogy ez néhány embernél kiveri a biztosítékot. Csendes, háttérbe vonuló típus vagyok, nagyon visszafogott külsővel. Férfiak szerint káros ez a szexuális életre és nem kezdenek ilyen lánnyal, vagy van értelme próbálkozni? Csak őszintén...
2017. dec. 17. 22:32
1 2
 1/13 Heart of Darkness ***** válasza:
Engem ez a legkevésbé sem zavarna. Gondolod, hogy ne lenne értelme próbálkozni csak mert volt egy időszak amikor mélyponton voltál az életedben?
2017. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függhet még. Hogy milyen egyéniség vagy, és a másik féltől is, mik az igényei. Elsőre így olvasva nekem nem tűnik akkora gondnak. F
2017. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szeriontem van értelme engem nem zavarna a ha a párom partnerem mindegy depresszióból kijövőben van csak jó ha tudom
2017. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van értelme!

Keresgélj a hasonlóan visszafogott fiúk között, és kezdeményezz bátran. Adj nekik jeleket, és ne félj egy kicsit bátorítani őket. Hidd el, rengeteg bátortalan fickó van, akik éppúgy aggódnak, mint te.

2017. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen lányt boldoggá tenni nehezebb, viszont ha sikerül, akkor olyan boldog lesz, hogy olyat nem igazán lehet találni. :) Nekem volt részem hasonlóban, csak akkor még fiatal voltam, és nem tudtam/tudtuk kezelni a helyzetet. Szerintem ebben nincs semmi negatív amit írtál.
2017. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi az, ami miatt nincs önbizalmad?
2017. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy néhány embernél kiveri a biztosítékot?
2017. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

Volt önbizalomhiányos párom,soha többet!

Csak ez ma népbetegség az a baj,amiről részben szüleid,és Te tehetsz,Te hibád,de ebbe nem megyek bele most.

Akinek esze van,és mehglátja,hogy valakinek nagyfokú önbizalom hiánya van,az teljesen jól teszi,ha ha nem foglalkozik,nem érdekli az illető,én is menekülnék,sőt szóba se állnék vele.

Ja és nem csak a szexuális életre hat ki,hanem érzelmileg is,de majd meg tapasztaljátok... :(

2017. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A személyiséged milyen azon kívül, hogy kicsi az önbizalmad? A külsőt se lehet annyival leírni, hogy visszafogott. Pusztán ezek miatt amiket írtál, még bátran kereshetsz kapcsolatot. Az nagyon pozitív, hogy próbálsz az előnyödre változni.
2017. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy nem kezdenek, de az biztos, hogy zavaró, főleg hosszútávon. egyébként szerintem várj még a párkapcsolattal/párkereséssel , ha most voltál depressziós (már ha komoly volt az ügy), nehogy visszaess egy csalódás,v agy szerelmi bánat miatt. (Szerintem várj, amíg legalább azzal kapcsolatban magabiztos leszel, hogy ez nem fog megtörténni.)
2017. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!